02 August 2019

30 Temmuz 2019 - 12 Ağustos 2019 Aralığında Doğan Bebeklerin Doğum Haritalarında Kala Sarpa Yoga Olacak !!! Kara Büyülü Bebekler Doğacak


30 Temmuz 2019 ile 12 Ağustos 2019 arasında doğacak olan bebeklerin doğum haritalarına kara büyü dediğimiz kötü bir enerji yüklenecek. 

Kala Sarpa Yoga, bir  kişinin haritasında rastlanılan ciddi bir durumdur. Vedik Astrolojide, tüm gezegenler gölge gezegenler Rahu ve Ketu arasında sıkıştıklarında, Kaal Sarp Yog veya Kaal Amritra Yog oluşur. Ketu yılanın kuyruğu iken Rahu yılanın başıdır. Bazı akademisyenlere göre, bu gezegenlerden biri bile Rahu ve Ketu arasında değilse de, o zaman Kaal Sarpa Yoga hala haritada vardır. Bu detaydan daha sonra bahsedeceğim. 

Oldu ki kişi doğumundan beri her türlü konfora sahip iken, evleri, malı olmasına rağmen, zengin bir ailenin çocuğu olmasına rağmen, Kaal SarpaYoga sahibi bireyde mülkiyet bereketi yok olur , hayatta istikrar yoktur ve hep birşeylerden memnuniyetsiz olacaktır. 

Kaal SarpaYoga'da kişinin tüm materyalistik rahatlıklarıın olmasına rağmen  ve  iyi finansal pozisyonu olsa da , iyi arkadaş çevresine sahip olsa da ve harika bir kariyeri olsa da yalnızlık hissi, uzun süreli ilişki kuramama , aldatılma, dolandırılma,  hayattaki istikrarsızlık, ani iniş  ve çıkışlar, sürekli gerilim, problemler, yaşamdan doyumsuzluk ve boşluk hissi yaşanır. 

Bazen güvensizlik ve  irade eksikliği , bu eksiklik nedeniyle yaşamda gelişme için iyi bir fırsat olabilir. Kaal Sarpa Yoga'nın etkisi ömür boyu sürmektedir, ancak bazı çareler yardımıyla en aza indirgenebilir.

Kaal Sarpa Yoga'nın etkisi altında olanların hayatlarında kara büyü / kötü ruh / kötü enerjilerin kötü etkisi olabilir. Bu kişiler hareket ederken, herhangi bir yerde otururken, ağaçların altında, eski binalarda dikkatli olmalı ve herhangi bir yerde bulunan herhangi bir şüpheli şeyle (el / ayak veya vücudun herhangi bir parçasına) temas etmekten kaçınmalıdır. 


Kala Sarpa Yoga'nın maksimum etkisi ne zaman hissedilir?

Kala Sarpa Yoga'nın maksimum etkisi, Ana dönemler / Maha Dasha veya Rahu ya da Ketu'nun Alt Dönemi / Antar Dasha'nın faaliyete geçmesiyle hissedilir. Diğer Dönemler / Dashas boyunca , Kala Sarpa Yoga olsa bile,yılan uykuda yatıyordur.

Düzeltici önlemler gerekli midir?

Bu yoga'nın kötü etkilerini ortadan kaldırmak için iyileştirici önlemler kesinlikle gereklidir; çünkü bu yoga, kişinin hayatında sefaletlere neden olma gücüne sahiptir ve hasta insanların stresli ve perişan bir yaşam sürmesine neden olabilir.

Aslında, bu yoga kişinin  haritasında var olabilecek tüm güzel diğer Yogaları da etkisiz hale getirme kapasitesine de sahiptirler. 


Hessonite ve Kaplan Gözü Taşı , Jyotish istatistiksel kayıtlarımıza göre en hızlı sonuçları vererek kişiyi  bu etkiden bir miktar kurtarabilirler. 

Doğum saatine göre belirlenecek olan yükselenlere göre kala sarpanın doğacak olan çocuklarımızı hayatlarının hangi alanında zorlayacağı şöyle sıralanabilir. 

Rabbim bebeklerimizi korusun ...

Şimdilik benden bu kadar 

Yıldızlara Fısıldayan Kadın 
Gülşen Kayıkcı 


Hadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: