26 July 2019

İşte Tam Da Şu An : Seni Seviyorum Demenin En İyi Zamanı : Venüs Merkür Kavuşumu


İşte tam da bugünlerde merkür retrosunda transit Venüs Merkür ile kavuşuyor. Tam da seni seviyorum deme zamanı ... Hem merkür hem de Venüs koyun koyuna ... 

Merkür retrosunu azıcık hatırlayalım ...

Merkür Retroları , eski eşyaları temizlemek, dolapları ve masaları temizlemekten ömrünü uzatmak için asılı kalanlara kadar uzanan son işlemler için iyidir. Bu zaman , düşünme zamanı, içgözlem, geriye bakmak, eski işi yapmak, yaşlarda görmediğiniz eski arkadaşları aramak, bıraktığınız yağmurlu gün projelerine erişmek, geçmişi yaşamak, yaşlı bakımı yapmak kin, nostalji, 'eski güzel günleri' yeniden yaşamak, eski terk edilmiş projeleri bitirmek, ikinci bir şans almak. 'Diğer dünyevi' meselelerle başa çıkmak için de iyidir. 

Bu zamanların ölü konuları canlandırabilir ve üstü örtülü konulara yeni bir ışık yakabilir merkür retrosu. 

Bu zamanlar bu son rötuşları yapmanın ve elbiselere fırfırları takmanın şansını bulabildiğiniz zamanlar. Revizyonlar , ayarlamalar , yeniden yazma işleri ile meşgul olmak için iyi zaman. Kaybolmuş, yönlendirilmemiş veya gecikmiş olan şeylerinizi arayın, bulabilme ihtimaliniz yüksek. 

Venüs ile kavuşan retrolu merkür ne peki ?

Venüs ile kavuşan yapan retro Merkür ise , işte tam da tam da şu an  ,duygularınızı sevdiğiniz birine söylemek için doğru zaman. İçinde tuttuğunuz duygularınız var ise , işte tam da bugün söylemenin zamanı . Bir insanda sevdiğiniz şeyleri diğer zamanlara göre daha kolay ifade edebiliyoruz ve küçük bir hediye ya da başka bir sevgi gösterisi aracılığıyla iletişim de kurabiliyoruz... 

Bu görünümde iltifat,lar duyabilir iltifatlar edebilir ,  mektup, davetiye, hediye veya hatta para alabilirsiniz. Herhangi bir sanatsal ve yaratıcı beceri geliştirebilir ve şiir, müzik ve zanaat gibi ellerinizle veya sesinizle bir şeyler yapmaktan keyif alırsınız. 

Ticaret ve pazarlık işlerinde düzgün iletişim tarzınızdan dolayı tercih edilirsiniz ayrıca. Anlaşmazlıklara barışçıl çözümler bulabilir ve sözleşmeleri imzalama konusunda emin olabilirsiniz.

Ez cümle ,Venüs içimizde kalan sevgi sözcüklerini dile getirmek için cesaret verirken , hadi tam da zamanı ... Ayrıca , özür dilemek için fırsat bekleyen , hadi hemen hemen ...

Mutluluklar dilerim 
Gülşen


Hadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: