22 September 2019

Ekim 2019 : Yıldızlar Burçlara Neler Fısıldıyor ?


Yaz bitti , Ekim 2019 geldi çattı , serinleşti mi ne havalar … Artık sıcaktan bunalmalar olmayacak …

Bakalım gökyüzü nasıl ?

4 Ekim 2019 : Venüs Başak burcundan Terazi burcuna geçiş yapacak , alçalma enerjisinde kurtulacak.  Olleyyy Malavya Yoga …
10 Ekim 2019 : Mars Başak burcundan Terazi burcuna geçiş yapacak.
13 Ekim 2019 : Ashwin Purnima ( Dolunay )
17 Ekim 2019 : Güneş Başak burcundan Terzi burcuna geçiyor. Güneş alçalıyor.
23 Ekim 2019 : Merkür Terazi burcundan Akrep burcuna geçiş yapacak.
27 Ekim 2019 : Kartika Amavasya ( Yeniay )
28 Ekim 2019 : Venüs Terazi burcundan Akrep burcuna geçiş yapacak
31 Ekim 2019 : Merkür Akrep burcunda retro hareket yapacak.

Bu teknik detayları atlayıp , sana bana ne olacak kısmına daha fazla yer vermek istedim.

Ay burcu balık olanlar

Ekim ayında beklenmeyen finansal kazançlar olabilir. Önemli bir konuya ilişkin beklentileriniz de karşılanabilir. Evinizde sevinç ve mutluluk olacak. Güneş, Merkür ve Venüs, 17 Ekim'den sonra 8. evinize girecek. Bu, günlük rutininizdeki aktivitede bir artışa ve devam eden planlarda gecikmelere neden olur. Bu gezegensel uyum nedeniyle bazı küçük sağlık sorunları yaşama ihtimaliniz de var.

2. ev Lord'unuz olan Mars , Ketu ile 10. evinizde ,karışık bir finansal pozisyona sahip olmanıza neden olabilir, finansal kazanımlar yavaş da olsa gerçekleşecek. Lagna Lordunuz Jüpiter  Şans hanenize yerleştiğinden hızır gibi yetişip sizi gibi kurtaracak. Ataların mülkünden bazı kazançlar alabilirsiniz. Ailenizin sağlığı ve kredilerin geri ödemesi için yapılabilecek harcamalar söz konusu olsa da gelir ve giderler arasında sağlıklı bir denge sağlanacak.

Kariyer cephesinde ise , fikirleriniz amirleriniz ve yönetim tarafından takdir edileceğinden çok talep alacaksınız. Şans sizin lehinize, bu da kariyerinizin büyümesiyle sonuçlanan fikirlerin hayata geçirilebileceği anlamına gelir. Çabalarınız sonraki bir tarihte parasal kazanca da dönüşecek. İş için yurtdışına seyahat edebilirsiniz.

İş sahibi olanlar ise işletmelerinin verimlilik seviyelerini yükseltmeye ve ürün yelpazesine daha fazla ürün eklemeye çalışacaklar. Ayrıca çalışanların refahı ve işyerinin gelişimi için para harcayacaklar.

İlköğretimdeki öğrenciler, çalışmalarına yoğunlaşmakta zorlanacaklar. Çok çalışmak isteyenlerin zor durumlara rağmen başaracaklarından eminim. Yükseköğretimdeki öğrenciler ise harika sonuçlar elde edecekler. Odakları ve çalışmalara yoğunlaşmaları dönem içinde çok daha iyi olacak.

Bu ay sağlığınızın tadını çıkaracaksınız. Lagna lordu Jüpiter'iniz, Lagna'yı gören 9. Şans Evi'nde iyi bir şekilde yerleşmiş.  2. Lord, Mars, yanıcıdır, ancak 22 Ekim'den sonra serinleyecek. Obez insanlar yiyecek alışkanlıklarını kontrol etmeli , abur cubur ve yağlı yiyeceklerden kaçınmalı. Sarılık, şeker hastalığı ve yüksek tansiyon için dikkatli olun.

Düzenli olarak egzersiz  yaparak fiziksel uygunluğunuzu korumaya çalışın. Stresi uzak tutmak için yeterli miktarda dinlenin.

Dönem içinde ilişkileriniz bazı iniş çıkışlar görecek. Partneriniz sağlık sorunları nedeniyle desteğinize ihtiyaç duyabilir. Gerekli tıbbi ve manevi desteği sağlamalı ve eşinizin yanında olmalısınız.

Zamanla daha da güçlenecek bu ilişkiye güven duymak için eşinizle kaliteli zaman geçirmeniz gerekir. Bekarların ise eş ruhlarını bulmak için daha fazla zamana ihtiyacı olacak.

Aile hayatınız iyi olacak. Aile üyeleriyle uyumlu ve sevgi dolu ilişkilere sahip olacaksınız. Özel olarak eşinizin sağlığına dikkat etmelisiniz. Çocuklarınız mutluluk ve kahkaha kaynağı olacak ve ailenin ruh halini canlandıracak.

Ay burcu kova olanlar

Çalışmalarınızın ve çabalarınızın Ekim ayında önemli miktarda ilerleme sağlaması muhtemel. Önceden ertelenen bir konuyu sonuca ulaştırmak için engellerin üstesinden gelebileceksiniz. Ayrıca prestijinizde veya sosyal duruşunuzda bir artış olacak. Evinizde veya ailenizde bir kutlama ya da mutlu bir olayın yaşanması olasılıkları da var.

Mali durumunuz, 2. ve 11. Lordunuz olan  Jüpiter, kendra evde olduğu için çok güçlü. Birçok kaynaktan parasal fayda elde edeceksiniz. Tabi ki masraflarınız da olacak , ancak masrafların gelirle birlikte büyümesi de olası.

Gelecek için biraz para biriktirmeye çalışın ve finansal uzmanların tavsiyelerini aldıktan sonra güvenli araçlara yatırım yapın. Şans faktörü bu ay kesinlikle sizin lehinize. İş faaliyetlerinizi genişletmeye harcayacaksınız zamanınızın çoğunu.

Meslek ve kariyer evinin efendisi 8. eve yerleştiğinden  ve yandığından iş yerinde bazı endişeli anlar yaşayacaksınız. İşini bırakmayı düşüneceksin, ama bu problemleri çözmeyecek. Bu gibi durumlar tekrar eder. Problemleri titizlikle ele almalısın. Sabırlı olun, ay ilerledikçe işler iyileşir.

Mütevazi olun ve hedeflerinize sadık kalın. Uzun vadede, amirlerinin takdirini kazanacaksın. Zor durumlar uzun sürmez, zor insanlar da zorluk çıkarmaya devam eder, ancak başetmeyi öğrenmiş olursun.

İlköğretimdeki öğrenciler derslerini iyi yapacaklar. İyi bir kavrama gücüne sahip olacak ve çalışmalarınıza odaklanacaklar. Yüksek öğretimdeki öğrenciler ise , özellikle teknik, mühendislik, tıp, bilişim ve yazılım alanlarında başarılı olacaklar.

Yabancı üniversitelerden  kabul bekleyenler yolunuza çıkan birçok fırsat var, hazırlıklı olun.

Dönem boyunca gezegensel pozisyonun önerdiği gibi sağlığının keyfini süreceksin. Sağlık sorunları olan kişiler kendilerini daha iyi hissetmeye başlayacaktır. Diyetinize uygun özen göstermeli ve restoranlardaki abur cubur ve yağlı yiyecekler yerine ev yapımı yiyeceklere bağlı kalmalısınız.

Sağlık, sadece ve sadece sağlıklıysanız, hayattan zevk alabileceğiniz için herkes için birinci öncelik olmalı. Alıştırmalar yapmak, uzun yürüyüş yapmak veya egzersiz yapmak ihmal edilmemeli.

Eşinizle güzel bir ilişkiniz var. Dürüst ve kararlı olun birbirinize. Eşinizle hafta sonlarını keyifli geçirecek ve romantik bir kaçamaktan keyif alacaksınız. Karşılaştığınız sorunlar kolayca çözülecektir.

Bekar insanlar aşkta partnerlerini bulacaklar ve yakın gelecekte güzel bir ilişkiye başlayacaklar. Güven, yıkan ya da ilişki kuran tek kelimedir. Kendine karşı dürüst ol öncelikle.

Bir süredir ailenizle zor bir zaman geçirdiniz ve hayal kırıklığına uğradınız. Bunların hepsi şimdi çözülecek. Yeni bir başlangıç yapmak için ilişkileriniz ay ilerledikçe gelişecek. Çocuklarınız bir sevinç kaynağı olacak. Çalışmalarındaki performansları tatmin edici olacak.

Ebeveyninizin sağlığına dikkat edin ve onlara gerekli tıbbi yardımları sağlayın. Mutlu hissetmeleri için onlarla zaman geçirin.

Ay burcu oğlak olanlar

Ekim ayının ilk yarısında, sosyal nüfuzunuzda veya prestijinizde ani bir artışın tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca, kariyer ve beraberinde gelen finansal faydalarla birlikte yeni fırsatlar olabilir. Kendinizi bu ay biraz popüler ya da etkili insanların eşliğinde bulabilirsiniz. Gelirinizde istikrar olacak, ekim ayında, ancak aynı zamanda eğlence ve boş zaman etkinlikleri için ılımlı harcamalar yapacaksınız.

Bu ay gezegen konumlar karmaşık bir finansal tablo çiziyor. 2.ev Lordu, kayıp veya masrafı gösteren 12. eve yerleşmiş.  Sağduyulu olmalı ve yalnızca kaçınılmaz harcamaları yapmalısınız. Oğlaklar kararlı ve muhafazakar insanlar. Bu finansal durumu iyi yöneteceksiniz. Yabancı müşterilerle anlaşması olanlar kazanabilir.

Uzmanlık Lordu ve Yog Karak gezegeni, Venüs, kendi evine yerleştiğinden kariyer cephesinde endişelenmenize gerek yok, böylece kariyer olanaklarınızı artırabilirsiniz. Keyifli haberler alacak ve kariyerinizi yeni zirvelere çıkaracak yeni teklifler duyacaksınız.

Kendi işi olanlarınız için durum mükemmel olacak, özellikle de gıda, süt ürünleri, tekstil, moda tasarımı, yayıncılık, medya ve film işleri yapanlar kariyerinde büyüyor. Devlet kurumları ile bağlantılı olanlar iyi sözleşmeler alacak.

Yüksek öğrenimdeki öğrenciler derslerini iyi yapacaklar. Sıkı çalışırsanız başarı oranınız yüksek olacak. Yaratıcı alanlar, iletişim, seyahat yönetimi, moda tasarımı, medya ve film alanlarında bu zamanı olumlu olarak değerlendiriyoruz.

Cilt hastalıkları, sinir sistemi bozuklukları, gastroenterit, eklem krampları, vb. gibi durumlardan muzdarip olacağınız için sağlığınızla ilgilenmeniz gerekir. Herhangi bir sorun veya semptom fark ederseniz ve uzman bir tıp doktoruna danışın. İş yükü yüksek olacağından yeterince dinlenin. Ayrıca diyetinize odaklanmalı ve dışarıdan abur cubur ve yağlı yiyeceklerden uzak durmalısınız.

Sağlık en büyük zenginliktir. Genç yaştan itibaren fiziksel zindeliğiniz için çalışırsanız, ileri yaşlarda daha az acı çekmeniz ve sağlıklı bir yaşam sürmeniz olasıdır.

Aşk hayatında harika zaman geçireceksiniz. Kalbinizde ve zihninizde ne varsa söyleyin ve duygularınızı açıkça ifade edin. Henüz evli değilseniz, bir eş bulmak ve bir ilişki kurmak için doğru zaman.

Ay burcu Yay olanlar

Mars’ın Ekim ayında 5. eviniz üzerindeki olumlu etkisinden dolayı, eğer varsa, bebek beklentisi ile ilgili bir konuda mutlu haberler alailirsiniz. Manevi konulara karşı artan bir eğilim içinde olacaksınız. Ekim ayının sonuna doğru, zorluklara rağmen küçük finansal kazançlar olacak. Ayrıca bir taşıtın satılması veya satın alınması ya da taşıma modunun da mümkün olacağı söylenebilir.

2. ev lordunuz Lagna'da ve Kazançların Efendisi kendi evinde olduğu için çok iyi bir finansal pozisyona sahipsiniz. Geliriniz oldukça önemli olacak. Mülkiyet ile ilgili işlemlerden iyi kazanabilirsiniz. İşyerinde iyi miktarda parasal fayda elde edilebilir.

Gelecek için bu gelirler ile yatırım yapmanız önerilir. Ev dekoru ve lüks eşyalar için de harcama yapabilirsiniz. Finans durumunuzu yönetmek için uzman tavsiyesi alın.

Kariyer evinizin yöneticisi Merkür  11. Kazançlar Evi'nde. İşinizden elde edilecek parasal faydaların olacağını gösterir. Performansınız nedeniyle gereken takdir ve övgüleri alacaksınız.

Yüksek öğrenimdeki öğrenciler, tembellikten daha çok çalışmalara odaklanacaklar. Eğitim lordunuz 22 Ekim'den sonra iyi konumda olacağı için  yükseldikçe yetenekleriniz ay sonuna kadar artacaktır.

Sağlık için ise durum inişli ve çıkışlı. Lagna Lordunuz, enerjiden yoksun olan 12. Ev'e yerleşmiş durumda. Satürn ve Ketu'nun varlığı da başka bir olumsuz bir durum tabiki. Karaciğerinize, midenize ve sırtınıza dikkat edin. Dengeli bir diyet yapın, tütünden ve alkolden uzak durun. Formda kalmak için düzenli olarak egzersiz yapmalısınız. Stres ve kaygıdan kaçının.

Aşk hayatı normal olarak devam edecek. Eşinize sevildiğini hissetmesi için hediyeler alacaksınız. Eşiniz için biraz zaman ayırın ve onunla başbaşa kalın. Ayın üçüncü haftasında kaybedilen zamanı geri kazanabilecek ve zamanınızı partnerinizle birlikte geçirebileceksiniz.

Aile hayatınız, ailenin her üyesinden gelen destekle huzurlu ve neşeli olacaktır. Büyüklerinize iyi bakmanız ve onlara uygun özen göstermeleri gerekecek. Aile içinde barışı ve uyumu korumak için sakin ve özenli olun.

Ay burcu Akrep olanlar

Ekim ayında, önemli bir görevi yerine getirmek için etkili bir kişinin yardımına ihtiyacınız olacak. Kariyerle ilgili yeni planlar olacak ve bu planları çimdiklemek ya da uygun düzenlemeleri yapmak kariyeriniz için iyi olacak. Bu ay evinizde bir kutlama veya mutlu bir etkinlik olabilir.

2. ev Lordu Jupiter Lagna'da , birçok hastalık etkisinin ortadan kaldırılmasına neden olur. Finansal pozisyonunuz iyi ve ayın sonuna kadar daha da konsolide olacak, tabi ki bu arada sizin de masraflarınız olacak, harcamalar üzerinde kontrol kazanmaya çalışın.

Dikkatlice okumadığınız sürece hiçbir belgeyi veya belgeyi imzalamayın. Mülkiyet meseleleri de dikkatle ele alınmalıdır, aksi takdirde, kayıplar olabilir.

İş yerindeki insanlar ile zor zamanlar geçireceksiniz. Her şey ayın ilerleyişiyle düzeleceği için sabır göstermeniz gerekiyor. İşyerinde gereksiz tartışmalara girmekten kaçının. İşinize odaklanın. İşinizi özenle yapmanız gerekiyor.

Denizaşırı kişilerle iş yapanlar bu ay iyi para kazanabilirler. İthalat-ihracat işinde çalışanlar faaliyetlerinde bir büyüme hamlesi görecekler. Uluslararası sözleşmeler imzalayabilirler.

Eğitim evinizin Lordu Jüpiter, Lagna'da ve iyi bir hafıza kapasitesine sahip olacağınızı ve konularınızı kolaylıkla alacağınızı gösteriyor. Bu süreçten yüksek öğrenimdeki öğrenciler faydalanacaktır. Finans, hesap, edebiyat ve araştırma peşinde olanlar da çalışmalarını iyi yapacaklar.

Lagna Lord'unuz 2. Ev'de iki maleik ile yanyana olduğundan sağlığınıza dikkat etmeniz gerekecektir. Lagna'da Jüpiter'in varlığı bu durumdan kurtulmaya yardımcı olacaktır. Diyetinize dikkat etmelisiniz.  Fiziksel uygunluk için düzenli olarak egzersiz rutinine de girmelisiniz. Ay ilerledikçe sağlığınız iyileşecektir.

Aşk hayatında iyileşme belirtileri var. Karşılık bekleyenler sevinebilir. Eşinizle dışarı çıkın ve birlikte kaliteli zaman geçirin. Evli değilseniz kısa süre sonra evlilik arkadaşlığına geçebilirsiniz, ilişki sınıf atlayabilir.

Bu dönem aile hayatı için mükemmel bir dönem. Eşinizden ve çocuklarınızdan tam destek alıyorsunuz. Harika zaman geçireceksiniz birlikte. Evde arkadaşlarınız ve akrabalarınızla bir araya gelebilirsiniz.

Ay burcu Terazi olanlar

4 Ekim'den sonra, Venüs Terazi'de rahat konumunda olacak , alçalma enerjisinden kurtulmuş olacak.  Sonuç olarak, bu durum size mevcut planlarınızda ilerleme ve bazı başarılar getirecektir. Bazı ılımlı finansal kazançlar da olacak. Yakın ir arkadaşınıza maddi destek olabilir, rekreasyon ve eğlence ile ilgili olarak oldukça yüksek harcamalar olacaktır.

Aslında, para ve finansla ilgili olarak bu ay dengelisiniz. 2.ev lordu 12. Evden geçse de Jüpiter ve Venüs'ün kendi evinde olmasıyla gelir ve giderler arasında bir denge kuracaksınız. Gelirler olacak ama biraz mücadeleden sonra. Para konusunda dengeli bir yaklaşım sürdürmeniz ve akıllıca harcama yapmanız önerilir.

Jüpiter'in 10. Evinize olan görünümü, diğer göstergelerdeki gibi kariyer hedeflerinde de beklentilerinizi de artıracaktır. Çabalarınız amirleriniz tarafından iyi karşılanacak ve daha fazla tanınacak ve organizasyondaki duruşunuzu artıracaksınız.

İş dünyasında olanlar, özellikle gıda, süt ürünleri, kozmetik ve moda ürünlerinde olanlar iyi gelirler elde edecekler. Ancak bilinmeyen insanlarla ticari  ilişkilerde dikkatli olun.

Gezegensel konum, sıkı çalışmanın sizi başarıya götüreceğini gösteriyor. Hedeflerinize ulaşmak ve bunlara uymak için büyük özenle yapın programlarınızı, arada da küçük molalar alarak aralarında rahatlayın.

Bu esnada öğrencilerinin daha çok çalışması gerekecek. Özellikle teknik ve mühendislik alanında yüksek öğretimde olanlar .

Bu ay sağlığınız iyi olacak. Lagna lordunuz, 2. evde , Jüpiter'in yanında , bu nedenle endişelenmenize gerek yok. Bu durum dikkatsiz ve özensiz olabileceğiniz anlamına gelmez. Yeme alışkanlıklarınızı hala umursamalısınız. Dengeli bir diyet yapın ve düzenli egzersiz yapın.

İş baskısı strese neden olabilir, bu nedenle stresi yok etmek için yeterli önlemleri alın.

Aşk ilişkiniz gelişmeye ve büyümeye devam edecek. Ayın sonuna yaklaşırken eşinizin beklentilerini daha  iyi anlayacaksınız.

Henüz evlenmemiş veya bağlı olmayanlarınız ay sonuna kadar bir partner bulabilir.

İletişim boşlukları olabileceğinden, aile arasında huzursuzluk yaşanabilir. Ay ilerledikçe işler daha da kolaylaşacaktır. Ailenizle birlikte tatile çıkın.

Ay burcu Başak olanlar

Satürn'ün kötü görünümü nedeniyle Ekim ayındaki günlük rutininizde telaşlı ama verimsiz aktivite içinde olacaksınız. Kariyerinize ilerleme sağlamak için bir plan değişikliği gerekebilir. 17 Ekim'den sonra Güneş, Venüs ve Merkür 2. evinize girecek. Bu nedenle finansal hayatınızda yeni komplikasyonlar olabilir. Ayrıca bu tarihten sonra sinirlenebilir ve tedirgin olabilirsiniz.

Finansal durum bu ay düzeliyor, çünkü 2. Ev Lord Venüs Terazi'deki kendi evinde. Meslek evinin lordu olan Merkür, meslekten, işten ve işten elde edilen geliri gösteren 2. evde olacaktır. Mülkiyetle ilgili konularla ilgilenirken dikkatli olun.

Bir ortaklığınız varsa, eşinizden hiçbir şey gizlemeyin ve para meseleleri konusunda şeffaf bir şekilde çalışın. Ticari faaliyetlerin genişlemesi için para harcayacaksınız. Ayrıca gelecek için yatırım da yapacaksınız, ancak uzmanlara danışın.

Kariyer cephesinde, iyi haberler geliyor. İkramiye ve teşvik şeklinde, işte olanlar için parasal faydalar olacak. İş adamları işlerini büyütürken iyi gelir elde edeceklerdir. Şirketinizin pazardaki itibarı ve tanınmışlığı artacaktır. Yatırımcılar gelişmeyi iyi bulacak ve müşterilerinizi etkileyeceksiniz.

Maaşlı çalışanlar ise meslektaşları ve amirleri ile verimli bir görüşmeler yapacak ve bu da yönetim üzerinde iyi bir izlenim yaratacaktır. İş kaliteniz de atacaktır.

Öğrenciler odaklanma sorunları yaşayacağından bazı problemlerle karşılaşacaklar. Gezegensel pozisyonlar bunun geçici bir durum olacağını göstermekte, çalışmaları ciddiye alarak sınavlarda başarılı olacaksınız.Öğretmenleriniz ve mentorlarınız tarafından verilen tavsiyelere uymalısınız. Teknik, mühendislik ve dil öğrencileri bu zamanı olumlu bulacaklar.

Bu ay sağlığınız için iyi bir dönem olacak. Günlük aktivitelerinizi enerji ve coşku ile gerçekleştireceksiniz. Geçmişten devam eden kalp, karaciğer, bel ağrısı ve eklem ağrısı sorununuz var ise , bu dönem tedavi için iyi bir dönem.

Aşk hayatınızda iyi vakit geçireceksiniz ve ilişkiniz sorunsuz ilerleyecek. Dikkatli ve özenli konuşmanız bağınızı güçlendirmede destek olacak. Bu ay kendinizi daha romantik hissedeceksiniz ve eşinizle kaliteli zaman geçireceksiniz.

Henüz hiçbir ilişkisi olmayanlar yeni arkadaşlar edinecek ve yeni bir ilişkiye başlayacaklar.

Ay burcu Aslan olanlar

Ekim ayında sosyal duruşunuz veya prestijinizdeki artıştan yararlanacaksınız. Bu ay, manevi meselelere yönelme eğilimini arttırmanız ve deneyimlemeniz muhtemel. Ancak, finansal yaşamınızdaki mücadelelere hazır olun. Günlük rutininizdeki yoğun aktivitedeki artış, iç yaşamınızdaki karışıklıklar ve aile yaşamınızdaki çatışmalar nedeniyle stres altında kalacaksınız.

Gelirleriniz bu ay istikrar görecek, ancak bunun için çok çalışmak zorundasınız. Giderleriniz yükselmeye devam edecek. Ay sonunda gelirde bir artış olacağı için bir miktar rahatlama görecek. Bir miktar ikramiye veya teşvik alabilirsiniz.

İş dünyasında olanlar üretimi artırmak için yeni yollar geliştirecek , dönem içinde çok fazla kar sağlayacak büyük bir anlaşmaya girebilirsiniz. İmzalamadan önce tüm belgeleri dikkatlice kontrol edin.

Özellikle meslektaşlarınızın ve amirlerinizin desteğini aldığınız için bu işte iyi zaman geçireceksiniz. İş ahlakınız herkesçe görünür , fark edilir olacak ve bu durum sizi güvenilir gösterecektir. Çalışma baskısından kaynaklanan stres olacak ancak idare edemeyeceğiniz hiçbir şey olmayacak.

Öğrencilerin derslerine odaklanmaları ve çok çalışmaları gerekir. Teknik, mühendislik ve dil kursları öğrencileri bu zamanı olumlu bulacaklar.

Bu ay Lagna Lordu olan Güneş’iniz sağlığınıza etki edebilecek  ve sizi zayıflatılacaktır. 5. evden gelen Satürn, sağlık evinizi de etkiliyor. Kendinize iyi bakmanız ve dengeli bir diyet uygulamanız gerekir. Fast food ve yağlı yiyeceklerden kaçının. Bunun yerine, ev yapımı yiyecekleri yiyin.

Ayrıca gözlerine de dikkat etmelisin. Gerektiğinde bir uzmandan tıbbi yardım alın. Zinde ve sağlıklı kalmak, düzenli olarak egzersiz yapmak iyi gelir.

Eşinizle kibarca konuşmalı ve çatışmalardan kaçınmalısınız. Eşinizin sağlığı bazı iniş çıkışlar görebileceği için ay boyunca dikkatinize ihtiyaç duyabilir. Bu zamanda eşinizin sevgiye, sıcaklığa ve bakıma ihtiyacı var. Eşinizin derin duyguları anlamaya çalışın ve eşinizin rahat hissetmesini sağlayın.

Ay burcu Yengeç olanlar

Ekim ayında farklı kaynaklardan finansal kazançlar olacak. Bununla birlikte, şu anda Satürn ve Mars'ın birleşik etkisi beklenmeyen harcamalara yol açacak. Bir arkadaşınızla veya ailenizle çarpışabilirsiniz ve bu ay sağlık durumunuz kötü olabilir. Ekim ayında, uzun mesafe yolculuğu yapma ihtimaliniz de var.

Finansal durumunuz bu ay için iyi olacak. Çalışan insanlar ek parasal faydalar elde edebilirler. İş hayatında olanlar, yenileme ve personel primlerindeki artan masraf yükünün yanı sıra artmakta olan satışlara da sahip olacaklar. Mali durumunuzu yakından takip edin ve akıllıca kararlar alın.

10. ev lordunuz olan Mars, 22 Ekim'e kadar yanıyor, bu da iş yerinizde mücadele edeceğiniz anlamına geliyor. Bu durum 22sinden sonra kolaylaşacak ve işinizde ilerleme olduğunu göreceksiniz. Amirlerin desteğini alacaksın. Rakipleriniz size zarar verme girişimlerinde mağlup olacak.

İş adamları ayrıca ayın sonunda işlerinde de keskin bir büyümeye tanık olacaklar. Borçlularınız ödeme yapmaya başlayacak ve bankadaki hesap bakiyeniz şişecek. Akranlarınız sizi kıskanacak, ancak herhangi bir zarar vermeyecektir.

Beşinci ev Lordu olan  Mars, 22 Ekim'e kadar yanıyor ve bu da öğrencilerin derslerde çok çalışmak zorunda kalmaları anlamına geliyor. Odakları sallanacak, ancak durum 22'nci olaydan sonra düzelecek. Spora ve ders dışı etkinliklere katılanlar ay sonuna kadar başarıyı zor bulacaklar.Moda tasarımı yapanlar, filmler, medya, tekstil ve yayıncılık kursları olanlar iyi olacak.

Bu ay sağlıklı zaman geçireceksiniz. Sadece endişe ve stresi uzak durmanız gerekir. Uygun şekilde dinlenin ve dengeli diyet yapın. Abur cubur ve yağlı yiyeceklere dalmayın. Piyasada düzenli tüketime uygun olmayan pek çok sağlıksız yiyecek var. Bundan kaçınmak için evde pişmiş yemek yemeye çalışın.Bu ay gezegenler genel olarak sağlığı koruyacağınızı gösteriyor.

Bu ay duygusal tutumunuz ve yeteneğinizdeki olumlu değişikliklere tanık olacak. İletişiminiz gelişecek ve partneriniz ile birbirinizin duygularını daha iyi anlayabileceksiniz. İyi fikir alışverişinde bulunacaksınız ve bunları evlilik yaşamınızda uygulamaya devam edeceksiniz.

Evli olmayanlar bu sefer düğümü bağlayabilir. Bekarlar hayat arkadaşlarını bulacaklar.
Aile üyelerinizden iyi destek alacaksınız.

Ay burcu ikizler olanlar

Ekim başlarında karşılaştığınız engel ve sorunlar aşamalı olarak çözülecek. Gelecekteki finansal yaşamınızda karlı fırsatlar elde etmenize yol açan yeni gelişmeler olabilir. Ailenizde veya evinizde iyi niyet ve anlayış atmosferi olacak. Bu ay uzun mesafe seyahat olanakları var. Ancak ayın sonuna doğru, kariyeriniz veya işinizle ilgili periyodik endişelerin sizi en üst düzeyde tutması muhtemel.

Finansal ilerleme bu ay yavaş görünüyor. Çalışma alanınıza odaklanın ve talep ettiği standartlara göre çalışın. Hafif bir dikkatsizlik bile mali durumunuza ve itibarınıza zarar verebilir.

İşyeriniz var ise, organizasyonunuzda para kazanmayı durdurmak ve kendinizi finansal kayıplardan kurtarmak için uyanık olmanız gerekir. Giderler de kontrol altında olmalı.

Maaşlı çalışanlar ise amirlerin ve yetkililerin nazarında iyi kalmak için çok çalışmak zorunda kalacaklar. Çalışmak için daha fazla zaman ayırmalısınız. İtibarınızı engelleyebilecek çirkin durumlardan kaçınmaya çalışın. İşle ilgili turlara gitmek zorunda kalabilirsiniz.

İş başında olanlar daha iyi bir konumda olacaklar. İş adamları işyerlerinde neler olduğunun daha fazla farkında olmalı müşterilerle tartışmaktan kaçınmak için dikkatli olmalısınız.

Öğrenciler ders çalışırken iyi vakit geçirecekler. Hafızaları keskin olacak. Okudukları her ne ise zihinlerinde uzun süre saklanır olacak. Sınavlarda iyi yapacaksınız. Matematik, hesap ve finans yönetimi peşinde öğrenciler hoş zaman geçirecekler.

Lagna'nız Rahu-Ketu ekseninde, 8. Ev lord Satürn'ün yaptığı görünüm ile sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Diyetinize dikkat etmeniz gerekir. Abur cubur ve yağlı yiyecekler tüketmeyin. Alkolden ve tütün ürünlerinden uzak durun.

Çalışma baskısı, iyi dinlenmenizi zorlaştırabilir, ancak stresden uzak durmak için kendinize zaman ayırmalısınız.  Ayrıca düzenli aralıklarla küçük aralar da vermelisiniz. Formda kalmak için egzersiz yapın. Herhangi bir problem durumunda uygun tıbbi yardım alın.

Aşk hayatınız bu ay iyi olacak. Eşinizle geçirdiğiniz zaman neşeli ve romantik olacak. Birbiriniz arasındaki kusursuz anlayışın tadını çıkaracaksınız. Geçmişten gelen sorunlar çözülecek. Birlikte akşam yemeğine ya da filme gideceksin ve romantik bir hafta sonu geçireceksin.

Bekar insanlar eşlerini bulacaklar ve yeni ilişkilerinde harika zaman geçirmeye başlayacaklar.

Ay burcu Boğa olanlar

Ekim ayının başında, zor koşullara ve engellere rağmen gelirinizde istikrar olacak. Ekim ayının son yarısında girişiminiz ve aile üyelerinin işbirliği, daha önce ertelenen bir projeye/mesleki başarıya ilerleme getirmesine yardımcı olacaktır. Ekim ayında, bazı küçük sağlık sorunları ve harcamalarda bir artış yaşayabilirsiniz. Bir arkadaşınızla çarpışmanız veya uzak bir arkadaşınızı yakınlaştırma ihtimaliniz de var. Resmi veya Devlet ile ilgili bir konu nedeniyle endişeler yaşanabilir.

Ayın başında önemli gelirler gelecek. Maaşlı çalışanlar bu dönemi sevecekler. Harcamalarınızı, hesapları ve bütçelemeyi bozabileceğinden kontrol edin.

İş adamları iyi bir gelir elde edecekler ancak dikkatli olmalılar. İmzalamadan önce tüm belgeleri dikkatlice kontrol edin. İşe devam etmek için bu ay daha fazla para harcayacaksınız.

Hizmet sektöründe çalışan personeller iyi vakit geçirecek ve daha yüksek makamlardan destek alacaklar. İş yükünüz dinlenmenize izin vermeyecek. Meslektaşlarınızla olan her türlü tartışmadan uzak durun ve işinize odaklanın. Teknik alanlarda olan insanlar daha fazla talep görecek.

Teknik, mühendislik, yabancı dil ve turizm dersleri alan öğrenciler bu zamanı olumlu bulacaklar.

Lagna lordunuz, Terazi'de ,  6. evinizde , kendi burcuna yerleştirildiği için sağlığınızı koruyacaksınız. Bu ay iş baskısı olacak ama başarabileceksiniz. İş arasında küçük aralar yapıp, stresi uzak tutmak için yeterince dinlenmelisiniz.Genel olarak, bu ay sağlık konusunda endişelenecek hiçbir şeyiniz olmayacak.

Bu dönem aşk ilişkileri için de iyi. Anlayışınız mükemmel bir şekilde ayarlanacak. Arkadaşların seni kıskanıyor olabilir. Akşamlarınızı birlikte geçireceksiniz ve birbirlerinin tadını çıkaracaksınız. Bekarlar da ideal partnerlerini bulacaklar.

Aile hayatınız rahat olacak ve partneriniz sizi destekleyecek. Çalışmalarınız iyi geçeceğinden ve iyi sonuçlar vereceğinden çocuklarınız mutlu olacak. Bu durum, ailenizde huzurlu bir atmosfer yaratacaktır.

Yaşlılarınızla bazı görüş farklılıkları ortaya çıkabilir, ancak onlara saygılarını gösterin ve sorunlarını çözmeye çalışın. Bu ay aile içi anlaşmazlıkları önlemek için, özellikle de mülkle ilgili meseleler üzerine dikkatli olun.

Ay burcu Koç olanlar

Ekim ayında, devam eden bir planın beklenmedik gecikmelere ve engellere maruz kalması nedeniyle, biraz sinirli ve gergin olabilirsiniz. Komplikasyonlar beklenmedik bir şekilde finansal hayatınızda da ortaya çıkabilir. Küçük sağlık sorunları yaşayabilirsiniz, kaçınılmaz çatışmalar endişe ve strese yol açacak.

2. ev Lordu, Venüs, kendi evinde bir kendra evde olduğundab ve 11. kazanımların efendisi şans evinde olduğundan bu ay, iyi bir finansal durum olacağını gösterir. Sıralanan harcamalarınız var ve bu ay tasarruf yok. Bir borç tuzağına düşmeyerek durumu dengelemelisiniz.

Kendi işi olanlar aynı pozisyonda olacak. Gelir artacak, aynı zamanda harcamalarda da artış yaşanacak. 

İşletmeler, müşterilere hizmet sunarken de bazı zorluklarla karşılaşacaklar. Düşük kar marjlarında faaliyet gösterecekler ve giderlerinde bir artış görecekler. Bu ay tasarruflar engellenecek.

İlköğretimdeki öğrenciler derslerini iyi yapacaklar.

6. eve yerleşmiş olan Lagna Lordunuz 22 Ekim'e kadar yanıyor. Bu nedenle, sağlığınıza iyi bakmalısınız. Mide, tansiyon, diyabet ve diğer kanla ilgili hastalıklar ile ilgili herhangi bir problem konusunda dikkatli olun. Dengeli diyet yapmayı deneyin ve herhangi bir problem durumunda kalifiye bir tıbbi hekime danışın.

Aşk gezegeni Venüs, 7. evde Terazide, kendi evinde ve böylece bir Malavya Yog yapıyor. Aşk hayatın çiçek açacak ve romantik hissedeceksiniz. Eşinizle birlikte akşamları eğlenerek ve unutulmaz bir zaman geçirerek zaman geçireceksiniz. Ayrıca, eşiniz için pahalı bir hediye satın alabilirsiniz. Bekar olanlar aşk düğümü bağlayabilir.

Ay bozunca , aile ilişkilerin normal olacak. Harcamalarda bir artış olacak. Tartışmayın ya da aile üyeleri ile kavga etmeyin. Çocuklarınızın sağlıklarına ilişkin özel dikkat gerekebilir.

Aile içinde bir araya gelip, yakın akrabalarınızı ve arkadaşlarınızı evinize davet edebilirsiniz. Ay sonunda sizin için olumlu bir değişiklik hissedecek  ve kendinizi spiritual olarak meyilli bulacaksınız.

Tabi ki en doğrusunu göklerde burçlar yaratan Rabbim bilir.

Herkesler hayırlı olsun
Şimdilik benden bu kadar
Takipte kalın

Yıldızlara Fısıldayan Kadın
Gülşen Kayıkcı


Hadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: