28 January 2020

Yükselen Lordu ve Haritadaki Önemi - Öğrenci Makaleleri


Merhabalar ..Artık ben susuyorum öğrencilerim konuşuyor ...

YÜKSELEN LORDU VE HARİTADAKİ ÖNEMİ

Yükselen insanın kader kapısıdır, yükselen yöneticisi ise kader kapısının altın anahtarı,  bu anahtar bazı insanların doğuştan boynundadır, bazı insanlar bir ömür bu anahtarı arar kader kapısının ardını görebilmek için. 

Yükselen güçlü bir konumda ise kişi hayatta şanslıdır, hele birde yükselen yöneticisi yükselende yer alıyorsa önündeki yollara kırmızı halı serilmiş demektir. Donalt Trump her durumu savaşa çevirebilen biridir ve her yaptığı şeyi gürültü ile yapar,  ona bunları yaptıran şey yükselenindeki marstır. 


Jeff bezos amazonun kurucusudur, yükseleni balık ve yükselen yöneticisi jüpiter, yukselende yer almaktadır, yükselen yöneticisinin yükselende yer alması kendisine 150 milyar dolar servetin kapılarını açmıştır. 


Bill Gates'in yükseleni ikizler ve yükselen yöneticisi iletişimden sorumlu merkürdür, kendisi microsoftun kurucusudur, iletişim kurabildiğimiz her anımız için teşekkür borçlu  olduğumuz bir kişidir. 


Aras Bulut İynemli Türkiye'de herkesin tanıdığı bir aktördür, yükseleni akrep ve yükselen yöneticisi marstır, dış görünüşü, konuşması, duruşu tavrı ve gülümsemesi ile bir salon beyefendisi olan birini, bir mafya dizisinde mahalle lideri yapan ve bize bu haliyle sevdiren şey belkide yükselen yöneticisidir. 


Elon Musk yaşadığı yüzyılın çok ötesinde bir dehadır,  insanların   hayalini kurmaktan korktuğu marsta, koloniler halinde insanların yaşaması için projeler geliştirmektedir, yükseleni ikizler ve yükselen yöneticisi merkürdür, yükselen yöneticisi yükselende yer almaktadır.


Jack ma Alibaba'nın kurucusudur, yükselen ikizler ve yükselen yöneticisi merkürdür,hayatında yaşadığı büyük zorluklardan sonra ona dünya devi bir şirket kurduran şey,kader kapısının altın anahtarıdır. 


Yükselen yöneticisi iyi bir konumda değilse ve zor etkiler veriyorsa bu anahtara ulaşmadan önce çile kapısından geçmeniz gerekebilir, anahtara ulaşmak dileğiyle...

Dilber Güleç 


Hadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: