26 March 2020

Nisan 2020 : Yıldızlar Neler Fısıldıyor ? Kimler Hastalığına Daha Fazla Dikkat Etmeli


Zorlu zamanlardan geçiyoruz, tüm dünya dua ediyoruz artık güzel zamanlar gelsin diyoruz, biraz oh diyebilelim diye niyetler ediyoruz. Nisan ayına geldik. Bakalım arzularımız yerine gelecek mi ?


İlk önce Nisan 2020 gökyüzü hareketlerine bakalım.

Güneş 14 Nisan 2020'de Meena Rasi'den – Balık burcundan, Mesha Rasi'ye – Koç burcuna geçiyor. Bildiğiniz gibi Mesha Rasi'de – Koç burcunda güneş yüceliyor.

Venüs ise biraz yavaşlayacak ve 12 Mayıs 2020'de Retro hareketine başlayacak ve ay boyunca Rishaba rasi'de – Boğa burcunda kalacak.

Merkür bu ay hızla hareket edecek. Merkür yolculuğuna  Kumba Rasi'de – Kova Burcunda 20 derecede başlayacak ve Meena rasi'yi – Balık burcuna geçecek ve ayın sonunda Mesha Rasi'de – Balı burcunda 12 dereceye kadar ilerlemiş olacak.

Mars bu ay boyunca Maraka Rasi'de – Oğlak burcunda yücelmiş olacak.

Rahu tüm ay boyunca Midhuna – İkizlerde ve Ketu'da Dhushu Rasi'de – Yayda kalacak.

Satürn Makara Rasi'de – Oğlak burcunda olacak ve hem Mars hem de Jüpiter ile kavuşum yapacak.

Mars ve Jüpiter bir neecha banga yoga oluşturacak , zira Oğlak burcunda Jupiter alçalırken Mars yücelecek.  Jüpiter ve Satürn başka bir neecha banga yoga oluşturacak ve Jüpiter ve Mars Guru Mangala yoga oluşturacak. Bunun anlamı dünya siyasetinde önemli değişiklikler olacak, dünya ekonomi politikaları değişecek, bu ay ülkeler arasında kavgalar olabilir. Satürn, Mars ve Jüpiter  kavuşum bu ay üzerinde büyük bir etkiye hakim olacak.

Peki sana bana ne olacak ?

Ay burcu balık olanlar 😝😝😝

1. ve 2. evinizde güneş geçişi iyi sonuçlar vermeyecektir. Rahu ve Ketu'dan hiçbir fayda bekleyin. Merkür bu ayın ikinci yarısında iyi sonuçlar verecektir. 3. evinizdeki Venüs iyi şans getirir.

11. eviniz olan Labha sthana evindeki Satürn, Jüpiter ve Mars birleşimi, servetinizi birkaç kat artıracaktır. Alım satımdan kar elde edebilirsiniz. Ya da piyango …

Bu ay hayatınızdaki en iyi dönemlerden biri olacak. 11. evinizde transit olarak oluşan iki neecha banga raja yoga, uzun vadeli hayallerinizin ve dileklerinizin gerçekleşmesini sağlayacaktır. Bu ay boyunca çok şanslı olacaksınız.

İşinizdeki ve girişimlerinizdeki başarı, moralinizi artıracaktır. Arazi ve ev mülkiyeti edineceksiniz. Geliriniz artacak. Çok şükür sağlığınız iyi olacak. Ek gelirlerde beklenen anlaşmazlıklar sona erecek. Mahkeme davalarında başarı elde edeceksiniz ve ve yasal kavgaları kazanacaksınız. Düşmanlarınız size karşı yenilecekler.

Ay burcu kova olanlar 😔😔😔

14 Nisan 2020'den güneşin 2. evinizden ve 3. Evinize geçişinden sonra iyi sonuçlara hazır olun. Hızlı hareket eden Merkür de iyi sonuçlar verecektir. 5. evinizdeki Rahu ailevi sorunlar yaratmaya devam edecek. 11. evinizdeki Ketu iyi sonuçlar verecektir. 4. evinizdeki Venüs, kariyerinizde ilerleme kaydetmenize yardımcı olacaktır.

Ama gezegenlerin yığılımı - Satürn, Mars ve Jüpiter birleşimi 12. evinizde - meydana geliyor, bu durum zihinsel ızdırap yaratacak. İstenmeyen korku ve gerginlik yaşayacaksınız.  Sade sati'nin etkisi bu ay daha fazla hissedilecek. Bu durum ailevi sorunlar yaratabilir ve duygusal stresi artırabilir. Mali durumunuz bundan etkilenecektir.

Ne yazık ki, önümüzdeki 12 hafta boyunca test süresine giriyorsunuz. Önemli kararlar almak için iki kez düşünmeniz gerekir. Subha karya işlevi olabilir, ancak çok fazla stres ve masraf verecektir.

Ay burcu oğlak olanlar 😔😔😔14 Nisan 2020'ye kadar güneşin 3. Evinizde olması olumlu sonuçlar verecektir,, sonrasında güneş 4. Evinize geçecek. . Hızlı hareket eden Merkür, bu ay boyunca çoğu zaman iyi sonuçlar verecektir. 5. evdeki Venüs mükemmel görünüyor. 6. evinizde Rahu ve 12. evinizde Ketu iyi sonuçlar vermeye devam edecektir.

Bununla birlikte, Janma Rasi'nizdeki Jüpiter, Mars ve Satürn birleşimi kötü görünüyor. Büyük gezegenlerden gelen negatif enerjilerin etkisi çok daha yüksek hissedilecek. Sorunların yoğunluğu artmaya devam edebilir. Şiddetli test aşamasında olacaksınız. Sağlığınız, kariyeriniz, finansınız ve ilişkiniz konusunda sorun yaşayabilirsiniz.

Mars, Janma Rasi'nizde yücelirken, öfkeniz yükselebilir. Daha fazla sorun yaratacak ve durumunuzu daha da kötüleştirecek sert kelimeler söyleyeceksiniz. Bu test aşamasını geçmek için manevi gücünüzü arttırmanız gerekir.

Ay burcu yay olanlar 😝😝😝

Ayın başında 4. Evinizde olan Güneşin 14 Nisan sonrasında 5. evinizde güneş geçişi bu ay iyi sonuç vermeyecektir. 6. evinizdeki Venüs fiziksel rahatsızlıklar ve hastalıklar yaratacaktır. 7. evinizde Rahu ve Janma Rasi'de Ketu ilişkide sorun yaratabilir. 2. evinizdeki Satürn iyi görünüyor. Mars Janma Rasi'nizden uzaklaştıkça kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz.

İyi haber ise Guru Bhagavan, bu ay boyunca adhi saram olarak 2. evinizde olacak. Bu, diğer gezegenlerin zararlı etkilerini ortadan kaldıracak ve servetinizi artıracaktır. Bu ay hayatınızda uzun bir süre sonraki mükemmel zamanlar görünüyor. Hayatınızın birçok alanında iyi ilerleme kaydedeceksiniz. Şans sizden yana , önümüzdeki 12 hafta boyunca şanslı olmaya devam edeceksiniz. Fırsatları yakaladığınızdan ve hayatınıza iyi yerleştiğinizden emin olun.

Ay burcu akrep olanlar 😔😔😔

Ay başlangıcında 5. evinizde olan Güneş 14 Nisan sonrasında 6. evinize geçtikten itibaren iyi sonuçlar verecektir. 7. evinizdeki Venüs ve 3. evinizdeki Jüpiter daha fazla gecikme ve engel yaratacaktır. Merkür hızlı hareket edecek ve iyi şanslar verecek. Rahu ve Ketu karışık sonuçlar verecektir.

Satürn ve Mars 3. evinize bağlanır, ancak uzun vadede önemli bir büyüme sağlar. Pozitif ve negatif enerjilerin miktarı bu aya göre etkisiz hale geliyor. Böylece, Nisan 2020'de yavaşlama fark edeceksiniz veya aynı seviyede sıkışacaksınız.

Kötü sonuçlar görmeyeceksiniz, ancak bu ay iyi bir ilerleme kaydedemezsiniz. Zamanınızın uzun vadede iyi görünmesi nedeniyle bu aşama kısa ömürlü olacaktır.

Ay burcu terazi olanlar 😝😝😝

Ay başlangıcında 6. Evinizde olan güneşin iyi etkileri 14 nisan sonrasında ve 7. evinize geçişi ile azalacak. Hızlı hareket eden Merkür bu ay karışık sonuçlar verecektir. Ardhastama sthana'nızda Satürn ve Mars birleşimi engeller yaratacaktır. Ama 8. evinizdeki Venüs mükemmel görünüyor.

Jüpiter ve Venüs görünümü problemlerin yoğunluğunu azaltacak ve orta derecede büyüme sağlayacaktır. 3. evinizdeki Ketu da bu ay iyi şans getirecek , 3 ay daha şanşlı olmaya devam edeceksin. Nisan 2020 ayında hayatınızda iyi bir iyileşme ve iyi bir büyüme bekleyebilirsiniz.

Ay burcu başak olanlar 😝😝😝

Güneş bu ayın tamamında uygun konumda olacak , 7. ve 8. evinizden geçecek. 10. evinizde Rahu ve 4. evinizde Ketu iyi sonuç vermeyecektir. 5. evinizde Mars ve Jüpiter kavuşması iyi şanslar getirecektir. 9. evinizdeki Venüs de bu ay size iyi şanslar getirecek.

Gezegen dizisi iyi durumda olduğu için çok rahatlayacaksınız. Transit halinde oluşan Guru Mangala Yoga, servetinizi artıracaktır. Bu ay mükemmel büyüme bekleyebilirsiniz. Fırsatları yakaladığınızdan emin olun.

Ay burcu aslan olanlar 😔😔😔

8. evinizde ve 9. Evinizden güneş geçişi iyi sonuçlar vermeyecektir. 11. evdeki Rahu iyi görünüyor. Merkür hızlı hareket edecek ve karışık sonuçlar verecektir. 6. evinizdeki Satürn iyi sonuçlar vermeye devam edecektir. Mars da servetinizi artıracak kavuşum yapıyor.

Ancak Jüpiter 6. evinize geçiş rahatsızlık yaratıyor. Jüpiter in Venüs ile olan görünümü kavga ve tartışma ortamı yaratacak. Ancak, Satürn ve Mars'ın gücü ile hayatınıza devam etmeye devam edeceksiniz. Ancak başarıya giden yol kolay olmayacak. Zaferi görmek için daha fazla engeli ve savaşı geçmeniz gerekiyor.

Zorlu maha dasa döneminden geçiyorsanız ,Jüpiter'in zararlı etkilerini hissedeceksiniz. Ayrıca 6. evinizde Satürn ve Mars birleşimi ile bu ay hastalıklardan iyileşme anlamında iyi sonuçlar elde edersiniz.

Ay burcu yengeç olanlar  😝😝😝

9. evinizde ve 10. evinizde güneş geçişleri bu ayın ikinci yarısında iyi sonuçlar verecektir. 12. evinizdeki Rahu iyi görünmüyor. Hızlı hareket eden Merkür karışık sonuçlar verecektir. 7. evinizdeki Satürn ve Mars birleşimi daha fazla gerilim yaratacaktır. Ancak Jüpiter, Satürn ve Mars ile birlikte çalışıyor, tüm olumsuz etkileri silecek.

Guru Mangala Yoga'nın gücü ile bu ay boyunca oldukça şanslı olacaksınız. Venüs ‘ün 11. Evinizden geçişi  servetinizi artıracaktır. Bu yılın ilk 3 ayında acı çektiniz. Ancak Nisan 2020, şanslı olduğunuz aylardan biri olacak.

Ay burcu ikizler olanlar 😔😔😔

10. evinizde ve 11. evinizde güneş geçişleri bu ay boyunca iyi görünüyor. Hızlı hareket eden Merkür sizin için karışık sonuçlar verecektir. 12. evinizdeki Venüs bazı hayal kırıklıkları getirebilir. Janma Rasi'nizdeki Rahu ve Kalathra Sthana'daki Ketu, aile hayatınızda acı bir deneyim yaratacak.

Sizin için negatif bir dönem - Jupiter, Satürn ve Mars, asthama sthana'nın 8. evinizde bir araya geliyor. Bu ay ilerledikçe işler hızla kontrolden çıkabilir. Negatif  maha dasa içinde iseniz etki şiddetli olacaktır. Hayatınızın birçok alanında sorun yaşayabilirsiniz.

Subha karya fonksiyonlarını yerine getirmek için iyi bir zaman değil. Gizli düşmanlar çok fazla sorun yaratacaklar. Dikkatli değilseniz, aşağılanabilirsiniz, saygısız davranışlara maruz kalabilirsiniz. Bu zor dönemi aşmak için manevi gücünüzü arttırmanız gerekir.

Ay burcu boğa olanlar 😝😝😝

11. evinizde ve 12. evinizde güneş geçişleri yaşayacaksınız ve Güneş bu ayın ilk yarısında iyi sonuçlar verecek. 10. ve 11. Evinizdeki Merkür bu ay içinde çoğu zaman iyi sonuçlar verecektir. Janma Rasi'nizdeki Venüs mükemmel görünüyor. 9. evinizdeki Satürn karışık sonuçlar verecektir.

Rahu ve Ketu'dan iyi sonuçlar bekleyemezsiniz. Ancak Jüpiter ve Mars, 9. evinizde bir araya gelecek ve servetinizi artıracaktır. Ayrıca Jüpiter ve Satürn neecha banga raja yoga yaratacak ve iyi şans getirecektir.

Pozitif enerjilerin miktarı bu ay çok daha yüksek, şanslısınız.  Bu ay uzun bir süre sonra mutlu olacaksınız.

Ay burcu koç olanlar 😔😔😔

Güneş 12. ve 1. evinizde bu ay olumsuz bir konumda olacak. 11. ve 12. evinizde hızlı hareket eden Merkür karışık sonuçlar verecektir. 3. evinizdeki Rahu iyi görünüyor. 9. evdeki Ketu harika görünmüyor. 2. evinizdeki Venüs bu ay boyunca iyi sonuçlar verecektir.
Ama dezavantajı Satürn, Mars ve Jüpiter bu ay boyunca 10. evinizde birlikteler. Bu durum, kariyer büyümenizde ani bir yavaşlama yaratacaktır. Öfkeniz ofis politikalarına ayak uyduramayacak. Promosyon be zam beklentiniz var ise birkaç ay daha gecikebilir.

Sağlığınız, aileniz ve ilişkiniz konusunda bazı zorluklar olacak. Bu ayda işler harika görünmese de, uzun vadede işler düzelecek gibi görünüyor. Kendinize daha fazla zaman ayırın ve önemli kararlar alırken iki kez düşünün.

Özetler isek ; Janmarasi Koç , İkizler , Aslan , Akrep , Oğlak ve Kova olanlar sağlıklarına daha fazla özen göstermeliler. 

Umarım herkes sağlıklı , kurallar ile uyum içinde ve huzurlu bir ay geçirir. 

Takipte kalın 
Gülşen Kayıkcı 
Yıldızlara Fısıldayan Kadın 


Hadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: