25 March 2020

Yıldızlara Sorduk : Korona Virüs Türkiye'yi Ne Kadar Etkiler ?


Merhabalar  ;

Çin'den başlayıp , dünyaya yayılan meşhur korona virüsü ülkemizi ne kadar etkiler ?Yıldızlar ne diyor ? Herkes bunu merak ediyor ? 

Hatrı sayılır bir abim çok merak içinde , "Ne olacak ülkemize Gülşen ? " diye haykırıyor meraklı  ve kaygılı gözleri. 

Bakalım , bu korona bizi ne kadar etkiler... 

Çin'de 2020 Ocak itibari ile salgın hastalıklar veya iç savaş nedeniyle büyük sorunlar yaşanacağını yazmıştım. Bu haberler beni bu nedenle hiç şaşırtmadı ... Bakınız ispatı . 

Şimdi gelelim bize... 

Hemen haritaları çizdim. 

Lagna ikizler olan üklemiz , 8 Mart 2020 sonrasında 6 yıl sürecek olan Güneş Dasha içerisine girdi. Yani bu bizim için yeni bir dönem başlıyor demektir.

8 Mart 2020 - 8 Mart 2026 yılları arasında Güneş dasha alt periyortları ise yukarıdaki gibidir. 

Güneş, rasi haritamızda 5. evde ve alçalma konumunda olduğundan , çok da iyi geçmeyecek bir dönem anlamına geliyor. 

İkizler yükselenlere Güneş dasha zaralı çalışır , detaylarını merak edenler tıklasınlar. 

Şimdi gelelim detaylı analizlere ... 29 Ekim 2019 ile 29 Ekim 2020 zaman aralığında salgın hastalık riskini Saturn yönetecek . Saturn'un aktif olduğu zaman aralığı ise 20 Nisan 2020 - 17 Haziran 2020 . Ancak Rasi haritasında Saturn yücelme konumunda olduğundan salgının Türkiye'de yayılmaması için devletin aldığı tedbirler işe yarayacak ve ülkemizde salgın yayılmayacak.

Ancak 8 Mart 2020 - 8 Mart 2026 yılları arasında Güneş dasha süresince özellike sınırlar ve komşu ülkeler , dostlar ve düşmanlar ile ilgili zor sınavlar vereceğiz. Bu sevimsiz konuyu detaylı yazmıştım, merak edenler tıklasınlar... 

Neyse, şimdilik benden bu kadar . Özellikle salgın konusunsa Saturnyen önlemler hayatımızı kurtaracak demekle konuyu kapatalım ... 

Herkeslere sağlık , şifalar olsun inşallah 

Takipte kalın
Yıldızlara Fısıldayan Kadın 
Gülşen KayıkcıHadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: