01 June 2020

Haziran 2020: Gökyüzünde Hem Ay Hem De Güneş Tutulurken Yıldızlar Neler Fısıldıyor ?


Haziran ayında gökyüzü yoğun. 5 Haziran 2020'de, bir ay tutulması olacak, ardından 21 Haziran'da bir güneş tutulması yaşanacak. 

Hindu Panchang'a göre, 5 Haziran 2020’deki Ay Tutulması Akrep burcunda Jyeshta Nakshatra sırasında Poornima'daki Shukla Paksha sırasında gerçekleşecek. Bu nedenle, Akrep kişileri bu dönem ve sonrasında büyük değişikliklere uğrayacaktır.

Hindu Panchang'a göre, 21 Haziran 2020’deki Güneş Tutulması  İkizler burcunda Ardra Nakshatra gerçekleşecek. Bu nedenle, İkizler kişileri bu dönem ve sonrasında büyük değişikliklere uğrayacaktır.

5 Temmuz 2020 Hindu Panchang'a göre, üçüncü tutulması Purva Ashadha Nakshatra ve Yay burcundaki Poornima Tithi'deki Shukla Paksha sırasında gerçekleşecek. Bu nedenle Yay kişileri bu dönem ve sonrasında büyük değişikliklere uğrayacaklar.

Nasıl değişiklikleri anlatmadan önce değinilmesi gereken konular var, atlamadan yazalım. 

Tutulmaların yaklaştığı bu günlerde sosyal medyada hepimizi  "yeni tohumlar dikmek" ve "yeni projeler başlatmak" için eğiten iyi niyetli koç ve astrologlardan bir sürü yayın görüyorum.

Maalesef işler öyle göründüğü gibi toz pembe değil kuzular… Tutulmalar binlerce yıldır uğursuz olay olarak kabul edilmekte ve bir çok olumsuz olayın bir alameti olarak görülmektedir. 

Yani, bu zamanlar sizce yeni bir şey başlatmak için iyi bir zaman olabilir mi? Bu sadece bir batıl inanç mı? Tutulma sırasında ne yapmak lazım ya da neyi yapmamak ?

Eski Hint efsanesi derki, karanlık iblis Rahu ve Ketu Güneş ve Ay’dan  intikam almak isterler ışıklarını çalarak , Güneş ve Ay’ı karanlıklara gömerek  bir tutulmaya neden olurlar. Bu nedenle tutulma sırasında ve birkaç gün sonrası dahil saf, yaratıcı ve iyicil enerjiler yok olur ve onlar da kararır. Yani efsaneye göre tutulma zamanları kalbi ısıtan zamanlar değil , aksine yürek donduran enerjiler içeririler.

Vedik Astrolojiye göre gerçek şudur ki : Tutulmalar projeler, ilişkiler, işler veya maddi dünyadaki herhangi bir önemli şey hakkında önemli kararlar almak veya başlatmak için korkunç bir zamandır. 

Bunun nedeni, hayırlı başlangıçların ışıkla, ideal olarak sağlıklı, dolunaylarda ve gündüz güneşinin ışıkları ile kutsanmaş olmasıdır. Rahu ve Ketu bu ışığı yutup , gökyüzü karanlığa boğduklarında, başlattığınız her iş çok garip neticelenir veya herhangi bir şeyi bitirdiğiniz için de pişman olabilirsiniz…

Bununla birlikte, Tantrik yogiler, özel ruhsal uygulamaların tutulmalar sırasında katlanarak daha güçlü olduğuna ve kişisel dönüşümlerin normalden çok daha hızlı olabileceğine inanıyor.

Tutulmalar, içe çekilmek, kendini dinlemek, ibadet etmek ve meditasyon yapmak harika bir zamandır. Aslında, dünyalar arasındaki 'peçe' ince olduğu için ruhlarla bağlantı kurmak için özellikle kaçırılmayacak fırsat sağlarlar.

Maddi gerçeklik konusuna dönersek: Tutulma döngüsü sırasında (yani Ay ve Güneş tutulmalarını ayıran 2-4 haftalık dönemde) büyük kararlar alan danışanlarımdan her zamandan daha  fazla telefon alıyorum.

Onlara kalsa harika fırsatlar yakalamışlardı. Akıllarındaki işi yapmak için harika zamandı. Kimisi yeni bir ev almıştı. Bir diğeri hayalindeki işe girdiğini düşündüğü bir sözleşme imzalamıştı. Diğer ise hayallerinin erkeği ile tanışmıştı.

Onlara her şeyin olması gerektiği gibi çalışacağından emin olsam da, bu mutluluklarının kısa süreceğini ve mutluluk balonlarının hemencik patlayacağını söylediğimde soğuk seslerle telefonlar kapandı. 

Tabii ki, 2 hafta sonra, yeni satın alınan evin satış süresinde açıklanmayan bir sorunu olduğunu öğrendim; hayalleri süsleyen işin aslında istenilen iş olmadığını,  peyaz atlı prensin ise 2. Buluşmaya gelmediğini öğrendim. 

Peki ben şimdi ne demeye çalışıyorum : Tutulma ile başlayan hiçbir şeyin yolunda gitmeyeceğini mi söylüyorum? Hayır, her zaman söylediğim gibi, astrolojide hiçbir şey kesinlikle, herkes için, her zaman geçerli değildir. Ancak şunu söylemeliyim , iyi neticelenme olasılığı düşük… 

Tutulma gününde veya onu çevreleyen birkaç gün içinde, önemli bir yeni proje başlatmayın, sözleşme imzalamayın, anlaşma yapmayın veya başka bir seçeneğiniz varsa başka herhangi faaliyet yapmayın. Çünkü bu süre esnasında muhtemelen durumla ilgili tüm ayrıntıları göremiyorsunuz veya şu anda tamamen net düşünmüyor olabilirsiniz, bu yüzden beklemek en iyisi.

Fark ettiğim bir şey daha var: Tutulmalar arasındaki 2-4 haftanın , tutulmanın “Alacakaranlık Bölgesi” olduğu. Tüm tutulmaların bitmesini beklemek lazım ki karanlık bitsin , ışık gelsin … 

Azıcık da teknik konuşma zamanı … 5 Haziran 2020 tutulma haritasını çizelim. 



Tutulma 20:46’da başlayacak ve pik etkisini 22:24’de yapacak. Tutulma esnasında Venüs – Güneş kavuşumu Boğada , Rahu – Merkür kavuşumu İkizlerde , Saturn – Jupiter kavuşumu Oğlakta yaşanacak. Ay ise Akrep burcunda Jyetesha Nakshatra’da yer alacak. 

Vedik Astroloji'ye göre, Merkür-Rahu kavuşumunun veya Budh Rahu yuti'nin ilk evden on ikinci eve kadar doğum haritasına veya navamsa haritasında var olması , ilk bakışta iki insan veya kitleler arasında konuşma, iletişim, sesli mesajlar, yazma, hesaplama gücü vb. bir şey olacağına dair ipucu verir. Tutulmalar global etkiler taşıyacağından  ve kavuşum iletişimi yöneten İkizlerde olduğundan ve hem raahu hem de Merkür ikizlerde güçlü olduğundan toplumdan saklanan bazı gerecekleri duyar, bilir, öğrenir hale gelebiliriz. 

Süprizler duymaya hazır olun. 

Jyeshta nakshatranın hükümdarı, Indra'dır. Bu yıldız takımı, 16.20 dereceden 30 dereceye kadar Akrep burcunda yer alır. Merkür bu Nakshatra'yı yöneten gezegendir ve savaş gezegeni Mars ise Akrep takımyıldızının hükümdarıdır. Tutulma esnasında bu nakshatrada bulunan Ay  Merkür'ün yanı sıra Mars'ın da etkisi altında.

Jyeshta Nakshatra'nın tanrısı, ejderha avcısı olarak da bilinen Indra'dır. Jyeshta, en büyüğü, kıdemli şefi, daha mükemmel olanı ya da yüce şanlı bir şeyi tercih eder. Jyeshta Nakshatra, nakshatralar  arasında en büyüğüdür, Ay burada olduğunda insanları yalnızlaştırır. 

Akrep'in derin sularında bulunan  Ay , burada olmaktan hiç de mutlu değildir. Akrep su burcudur. Akrep burcu, doğal zodyağın 8. evdir. Bu ev, doğum ve ölüm, mali, psikolojik yükler, cinsel fanteziler ve özellikle evlilik dışı yakınlık gibi dönüşümlerle ilgilenen çok gizemli bir evdir. Ay bu evde olmaktan o hiç mutlu değil çünkü mutlu bir gezegen olan Ay güvenli ve sevgi dolu bir ortamda olmayı sever. Krep Ay’ın en mutsuz olduğu yer. 

Aynı zamanda Akrep, bir kişinin hayatındaki en yoğun ve ciddi faktörle ilgilenir . Tutulma esnasında Ay’ın Akrep burcunda oluşu güvende miyiz ? Acaba bizden daha başka neler saklanıyor ? kaygılarını tetikleyecektir. 

Ayrıca, Venüs-Güneş kavuşumun boğada olması ve Venüs’ün yanık olması ile hastalıklar ile ilgili şok haberlerin duyulacağını , yeni piyasaya sürülen ilaçlar vb hakkında gündemin yoğun olacağını , para piyasalarının dalgalanacağını öngörebiliriz.

21 Haziran’daki Güneş tutulması haritasını incelediğimizde ise :



Tutulmanın 07:52’de başlayacağını be 08:36’da pik yapacağını görüyoruz. 

Tutulma esnasında İkizlerde Rahu-Merkür-Ay-Güneş kavuşumu dikkati çekmektedir. Bu durum politikacıların, liderlerin ve önderlik eden kişilerin eleştirilmesi ve yeni lider arayışlarının tetiklenmesine işaret etmektedir. Dış siyaset , ülkeler arası çatışma ve ülke birliklerinde liderlerin görüş ayrılıklarının çok görünüre çıktığı zamanlar göreceğiz. 

5 Temmuz’daki tutulma haritasını inceler isek :



Tutulma 06.08’de başlayacak ve 07:29’da pik etkisini yapacaktır. 

Tutulma esnasında İkizlerde Merkür – Güneş- Rahu kavuşumu, Yay burcunda Ay-Jupiter- Ketu kavuşumu yaşanacak.  Bu durum inanç sistemlerinde sorgulama, ayrışmalar ve fanatizmin artacağı, diğer inanışları dışlama eğilimlerinin artacağına işaret etmektedir. 

Şimdi gelelim Haziran 2020 geneline ve tutulmaların burçlar üzerine etkilerine … İşte merak beklenilen kısım … Sana bana ne olacak …Lütfen önce ay ve sonrasında lagna rasiye göreye okuyunuz. 

Koç (Mesh Rashi)

Tutulmalar haritanızın 3-9 aksını tetiklemektedir. Üçüncü ev cesaret, iletişim ve kardeştir. Fazlaca cesur davranıp , potansiyel müşteriler sayınızı artırmak , yeni projelere başlamak vb. faaliyetler için herhangi bir risk almaktan kaçınmanız gerekir. Sizin için önemli olan etkili kişilerle iletişimi canlı tutmanız gerektiğidir. Varsa kardeşlerinize gereken önemi vermelisiniz. Bu tutulma dönemi size hiçbir şekilde zarar vermiyor gibi görünüyor.

İyi etkiler şunlar olabilir : 
Giderlerinizi kontrol etmeyi başaracaksınız. 
Arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınızla iletişim halinde olacaksınız. 
Finansal ilerleme kaydedeceksiniz. 
Aileniz ve sevdiklerinizle hayatın tadını çıkaracaksınız. 
Çabalarınızda başarı bulmak istiyorsanız sabırla çalışın; aksi takdirde işinizde veya mesleğinizde engellerle karşılaşmanız gerekebilir. 
Tansiyona bağlı hastalıklar iyileşir. 
Çocuklarınız sizi gururlandıracak ve itibarınızı güçlendirecektir. 
Düşünceli olacaksın. 
Yüksek itibara ve saygınlığa sahip olacaksınız. 

Boğa (Vrishabh Rashi)

Tutulmalar haritanızın 2-8 aksını tetiklemektedir.  İkinci ev, esas olarak finans ve aile için bir göstergedir. Bunu bir sonuç etkisi olarak düşünürseniz, bu dönemde finans konusunda endişe duyarsınız. Aile ile ilgili masraflar artacaktır. Gerekli olmayan giderler üzerinde etkili bir kontrol sağlamanız gerekir. Gözleriniize dikkat etmelisiniz. Gözle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, sorunu tedavi etmek için gerekli önlemi almak üzere göz uzmanını ziyaret edin.

İyi etkiler: 
Aile hayatınız mutluluk dolu olacak. 
İşinizde ve girişimlerinizde başarı elde edeceksiniz. 
Geliriniz de artacaktır. 
Kalıcı mülkler edineceksiniz. 
Arazi ve ev mülkiyeti ile uğraşmak için iyi zaman .
Mahkeme davalarında istenen sonuçları alacaksınız. Hukuki ihtilaflarda başarı sağlanacaktır. 

Negatif etkiler : 
Güneş  ve Satürn'ün uğursuz etkileri baş ağrısı ve göz problemlerine neden olacaktır. 
Yakınlarınız size ihanet edebilir. Suçlama ve gözaltı korkusu yaşanabilir. 
Gereksiz yolculuk da mümkün. 

İkizler (Mithun Rashi)

Tutulmalar haritanızın  1-7 aksını tetikleyecektir. Bu durum sağlık konusunda gereken özeni göstermeniz gerektği anlamına gelir. Bazı önemli sağlık sorunları sizi rahatsız edebilir. Derhal doktorunuza danışın. Akciğerleriniz etkilenebilir. Bu konuda doktorunuzun önerdiği şekilde özen gösterin. Mali cephede de işler iyi gitmiyor. Beklenmedik durumlar için yeterli önlemi almanız gerekir.

İyi etkiler: 
Ailenizde sevgi ve mutluluk olacak. 
Akrabalarınızın, arkadaşlarınızın ve iyi insanların desteğini alacaksınız. 
İşyerinde yürütme yetkileri alacaksınız. İş tatmini olacak. 
Finansal iyileşme kaydedeceksiniz. 

Negatif etkiler : 
Jüpiter ve Satürn'ün uğursuz geçişi nedeniyle, kötü insanlarla olan bağımlılıklar nedeniyle sorun yaşarsınız.
Spekülasyon ve diğer yatırımlarda kayıplar olacaktır. 
Soygun ve yangın kazalarından kaynaklanan kayıplar olacaktır. 
Çocuklarınızın sizden uzaklaşması gerekebilir. 
Eşinizin sağlığı bozulabilir. 

Yengeç (Karka Rashi)

Tutulmalar 12. – 6 aksında gerçekleşecek. 12. ev, para kaybı, ani büyük masraflar, çabalarınız için tanınmamakla ilgilidir. Mali cephede beklentilerinizi ileriye taşımak için aşırı risk almayın. Para kaybına uğrayabilirsiniz. Sağlık konusunda dikkatli olmanız gerekir. Küçük sorunları bile ihmal etmeyin. 

İyicil etkiler : 
Finansal durumunuz düzelecektir. 
Evlilik hayatınızdan keyif alacaksınız. 
İdari sorunlar üst düzey yetkililerin yardımıyla çözülecek. 
Korku ve sefaletten kurtulacaksın.

Negatif etkiler : 
Kardeşleriniz ve aile üyelerinizle anlaşmazlıklar yaşayacaksınız. 
Uzun mesafeler kat etmek zorunda kalabilirsiniz. 
Güneş ve Mars'ın olumsuz geçişi, zihninizi işinizden ve önemli konulardan uzaklaştırır. 
Giderler artacak.
Aile üyeleriyle ilişkiler stresli olacaktır. 
İşinizde zor şartlarınız olacak.
Gözler ve mide ile ilgili rahatsızlıklar sizi rahatsız edebilir

Aslan (Simha Rashi)

Tutulalar haritanızda 11-5 aksında yaşanacak. Finansal yatırımlar için fırsat elde edersiniz. Burada kazanç, finansal cephedeki konumunuza daha fazla güç katıyor. Uzun süredir devam eden dileğiniz zamanında gerçekleşir. Mali cephede sağlam bir pozisyonda kalıyorsunuz.

İyicil etkiler:
Üstlerinizin lehine, işte yüksek bir konum, saygı ve prestij elde edeceksiniz. Ayrıca idari destek de alacaksınız. 
Ailenizde hayırlı bir olayın meydana gelmesi sizi neşeli kılacaktır. 
Mevcut rahatsızlıklardan kurtulacaksınız. 
Çekişmeli konular çözülecek. 
Çok arzulanan bir şey edineceksiniz. 
Ani kayıplardan kurtulacaksınız. 
Arazi ve ev mülkiyeti edineceksiniz.

Negatif eetkiler : 
Mars'ın uğursuz geçişi ağabeyinizin hayatında sıkıntıya neden olacaktır. 
İşinizde beklenmedik engellerle karşılaşacaksınız. Bu süre zarfında yüksek ateşli hastalık yaşayabilirsiniz. 
Borçları ödemekte zorlanacaksınız

Başak (Kanya Rashi)

Tutulmalar haritanızda 10-4 aksında yaşanacaktır. Onuncu ev, meslek, kariyer ve şöhret konusunda gösterge niteliğindedir. Tutulma sonrası bir etki olarak mesleki cephede çok zor zamanlar geçirebilirsiniz. İşlerinizi tamamlamak için daha fazla çaba göstermeniz gerekebilir. 

İyicil etkiler: 
Önemli bir işi mükemmel sonuçlarla tamamlayacaksınız. 
Hem işte hem de işte ilerleme olacak. 
Deneyimli ve seçkin bireylerden rehberlik alacaksınız. 
Finansal kazançlar olacak. Mükemmel sağlıklı bir bedenin çıkaracaksınız. 
Ailenizde mutluluk ve refah olacak. Mutlu bir evliliğiniz ve aile hayatınız olacak. 
Evli çiftler bebek haberi alabilirler. 

Negatif etkiler : 
Mars'ın uğursuz geçişi mutluluğunuzu ve rahatlığınızı etkileyecektir. 
Giderler artacaktır. 
Hayat arkadaşınızın sağlığına da bu süre zarfında dikkat etmelisiniz.
İdeolojik farklılıklar çocuklarınız ve baba figürleri ile görüş ayrılıkları yaşamanıza neden olabilir
Ayrıca sindirim bozuklukları gelişir.

Terazi (Tula Rashi)

Tutulmalar haritanızın 9-3 aksını tetikleyecektir. Bu görünüm genel olarak beklentilerinizi ileriye taşımak için ivme yaratacaktır. Ancak, potansiyel kazanç ve müşteri sayısını artırmak için aşırı risk almaktan kaçının. Zaman içinde önemli bir sağlık sorunu söz konusu değil. Solunum sistemi ile ilgili konulara derhal müdahale edilmelidir. 

İyicil etkiler : 
Yeni gelir kaynakları kazançlarınızı artıracaktır. Değerli metaller edineceksiniz. 
Mevcut sağlık koşullarından kurtulacaksınız. İşinizdeki başarı sizi mutlu edecektir. 
Mahkeme davalarında başarı bulacaksınız. Devam eden anlaşmazlıklar çözülecek. 
Hayatta yüksek itibar, saygı ve otoritenin tadını çıkaracaksınız. 
Yakın bir müttefik ve güvenilir bir ortaktan faydalanacaksınız. 
Aile üyelerinizin desteği olacak. 
Yeni bir yer edineceksiniz.

Kötücül etkiler: 
Güneş'in uğursuz geçişi uğurlu sonuçları engelleyecektir,  suçlama veya iftira ile yüzleşmeniz gerekebilir. 
Sürekli bir korku zihninizin huzurunu kaçırır. Güveniniz azalır. 
Sevdiklerinizden uzaklaşmanız gerekebilir. 
Hırslıca bitmesini istediğiniz bir iş veya projenin tamamlanmasında zorluklarla karşılaşacaksınız. 

Akrep (Vrishchik Rashi)

Tutulma haritanızda 8-2 aksını tetikleyecektir. Bu konum sağlığınız için iyi anlamlar taşımaz. Herhangi bir viral enfeksiyondan korunmak için gerekli önlemleri almanız gerekir. Finans ve aile ile ilgili konuları çok hassas ve özenle ele almanız gerekir. Kolay getiri elde etmek için yeni yatırım yapmaktan kaçının. Solunum sistemi konusunda dikkatli olun. 

İyicil etkiler: 
Sıkı çalışmanıza ve çabalarınıza göre işinizde istediğiniz sonuçlarısonuçları alacaksınız. Profesyonel cephede ilerleme kaydedeceksiniz. 
Rakiplerinizin üzerinde başarıya olacaksınız. S
Sorunların ve sıkıntıların ortamı sona erecek. 
Yönetimin ve hükümetin desteği olacak. 
Evlilik hayatın mutlu olacak. 
Giderler kontrol altına alınacaktır, finansal ilerleme elde edeceksiniz.
Sosyal etkinliklere büyük ilgi duyacaksınız. 
Evli çiftler bir bebek haberi alabilirler. 

Negatif etkiler : 
Satürn'ün uğursuz geçişi, yaşamızdaki olumlu bir sonucun kapsamını olumsuz etkileyecektir. Finansal kayıplar meydana gelecektir. 
Sosyal konumunuz ve saygınlığınız azalacaktır. 
İşte engeller olacak. 

Yay (Dhanu Rashi)

Tutulmalar 7-1 aksını tetikleyecektir .  Tutulma sonrasında daha önce yaşadığınız kısıtlamalar artık sizi ilgilendirmiyor olacak. İş cephesinde çabalarınız takdir görecek. Üzerinde çalışmanız için bazı yeni sorumluluklar verilebilir. Bununla birlikte, sağlık sorununa dikkat etmelisiniz.

İyicil etkiler : 
Gereksiz anlaşmazlıklardan ve yanlış anlamalardan kurtulacaksınız. 
Sevdiklerinizle sevgi dolu ilişkileriniz olacak. 
Finansal ilerleme kaydedeceksiniz. Çocuklarınız ile mutlu olacaksınız. 
Arkadaşlarınız ve aile üyeleriniz sizi tam olarak destekleyecektir. Devam eden anlaşmazlıklar sona erecek. Eşinizin de desteğiyle güzel zaman geçireceksiniz. 
Çocuklarınız ilgili sorumluluklarını yerine getirecekler. 
Girişimlerinizdeki başarı sizi mutlu edecek. İşinizdeki engeller ortadan kalkar. 
Yolculuklar verimli olacaktır. 
Mevcut hastalıklar iyileşecek. 
Toplumda finansal kazanç ve saygı göreceksiniz. Düşmanlarınız yenilgiyle karşılaşacak.

Kötücül etkiler : 
Jüpiter'in uğursuz geçişi nedeniyle olumlu sonuçlar almanın önündeki engellerle karşılaşacaksınız. 

Oğlak (Makar Rashi)

Tutulma haritanızın 6-12 aksında gerçekleşir. Eğer bir sorunla karşılaşırsanız, iyileşmeniz için büyük bir atılım yapmanız gerekir. Zaman içinde işler sizin için olumlu yönde hareket edecek. 

İyicil etkiler : 
Kazançlarınız artacaktır. Mükemmel ve sağlıklı bir bedenin tadını çıkaracaksınız. 
Sıkı çalışmanızın sonuçlarını alacaksınız. 
Her işinizde başarılı olmanız modunuzu yüksek tutacaktır. 
Yüksek otoriteye, saygılı ve saygınlığa sahip olacaksınız. 
Mükemmel analitik becerilerinizden yararlanacaksınız.

Kötücül etkiler:
Güneş'in uğursuz geçişi nedeniyle olumlu sonuçlar elde etmede engellerle karşılaşacaksınız. 

Kova (Kumbh Rashi)

Tutulmalar haritanızın 5-11 aksını tutuklayacaktır. Aşk ilişkisinde sorun olabilir. Bu konuyu çok hassas ve özenle ele almalı ve aşk ilişkisindeki uyumu korumayı hedeflemelisiniz. Sizin için büyük bir mali kazanç öngörülmemektedir. Ancak rutin ve arızi giderleri rahatça karşılayabileceksiniz. Mali cephede sağlıklı bir pozisyonda kalıyorsunuz.

İyicil etkiler : 
Bu ay servetinizde, kazançlarınızda, şansınızda ve refahınızda ani bir artış olacak. 
Bir uğurlu etkinlikte gereğinden fazla harcama yapabiliriniz. 
Hisse piyasasına yatırımlar ve spekülasyon karlı olacaktır

Negatif etkiler: 
Çocuklarınız için endişeleneceksiniz. 
İş verimliliğiniz düşecek, ancak sahte gurur duygusu sizi neşeli tutacaktır.
Öğrenciler akademik çalışmalarında başarılı olmak için çok çalışmak zorunda kalacaklar.
Güneş ve Jüpiter'in uğursuz geçişi, güvenilir insanların size ihanet etmesine neden olabilir. 
Safra ile ilgili problemler de sağlığınızı etkileyecektir. 
Bazı nedenlerden dolayı devlete bir ceza ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Balık (Meen Rashi)

Tutulmalar, haritanızın 4- 10 aksını tetikleyecektir. Bu nedenle daha dikkatli olun. Çalışma cephesinde rahatsız edici bir pozisyonda kalabilirsiniz. İş cephesinde güvenli pozisyonda kalmak için daha fazla çaba göstermelisiniz. Sizin için büyük bir mali kazanç öngörülmemektedir. Bazı önemli sağlık sorunları güneş tutulması sonrası etkisi olarak sizi yorabilir. Eğer sorun çıkma belirtileri yaşarsanız, acilen doktorunuzu ziyaret edin

İyicil etkiler : 
Yüksek prestij ve saygı göreceksiniz. 
Geliriniz artacak. 
Kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Neredeyse tüm işlerinizde başarı moralinizi artıracaktır. 
Çocuklara karşı sorumluluklarınızı yerine getireceksiniz.
Yetki alanınız genişleyecek. Yüksek rütbeli memurlar size fayda sağlayacak. 
Düşmanlarınız yenilgiyle karşılaşacak. 
Evliliğinizde sevgi ve mutluluk olacak. 
Yüksek itibarın tadını çıkaracaksınız. 
Mülkiyet konularında marjinal karlar olacaktır. 

Kötücül etkiler : 
Güneş'in uğursuz geçişi yolculukta rahatsızlığa neden olacaktır. 
Dünyevi zevk ve bağımlılıklara aşırı derecede düşkün olacaksınız. 
Mülkiyet meselelerinde engellerle karşılaşacaksınız. 
Ortaklarınız çalışmanızı engelleyecektir. 
Ameliyat ve yaralanma korkusu olacak. 
Hayal kırıklığına uğramış hissedeceksiniz. 

Hepinize mutluluklar ve hayırlar getirsin 

Takipte kalın 
Yıldızlara Fısıldayan Kadınn
Gülşen Kayıkcı


Hadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: