26 October 2020

2021 Yılında Burçlar Neler Yaşayacak ?

 

Hepimiz zor zamanlar yaşadık. 2020 bizi çok değiştirecek demiş idik , öyle de oldu . İçimizde bir ümit , ya peki 2021 nasıl geçecek ? Herkesin aklında deli sorular , umitler , kaygılar …

2021 yıllı evrenin planına göre yaşam tahminleriiz yardımıyla bu yıl sizin için neyin özel olduğunu ortaya koyalım istedim. Yeni fırsatlar, zorluklar ve beklentiler getirdiği için herkes genellikle gelecek Yeni Yıl hakkında her zaman bilgi sahibi olmaya isteklidir , aksini iddia etse de bu böyledir.

Herkes, sen – ben – o – bu – öteki – beriki – yanisi herkes gelecek yıldan en iyi sonuçları ve kazançları elde etmek için yakın gelecekte neler olacağına ve araştırmak ister ve bu nedenle hazırlanmış bir dizi sorgu listesi de aklında hali hazırda mevcuttur.  Hadi şimdi merakınızı gidereyim azıcık …

Değişimin doğanın evrensel yasası , değişmeyen tek ey değişmek… Eskinin yerini mutlaka ve mutlaka yeniye bırakması gerekiyor, bu da işlerin yürüdüğü ve devam ettiği anlamına gelir. Ve zamanın akışında bir başka önemli değişikliğe daha tanık olacağız. 2020 yılı bizi 2021 yılına bırakırken , bizler yine değişeceğiz…

2021 yılı astrolojik görünümleri ileride güzel zamanlar vaat ederken, kontrolümüz altında olmayan şeyler de var ve bu kontrol edilemeyen şeyler konuda biraz daha daha bilinçli olmamız gerekebilir. Ne gibi diyenler okumaya devam …

Değişim dedim diye hemen endişelenmeyin lütfen, 2021 yılı, tüm Zodyak burçları için olumlu değişiklikler getirmeye hazır. 2021 yılı, genel olarak insanlara iyi hisler ve mutluluklar getirecek. Karanlık yönler de olacak olsa da, uygun adımları atarsanız durumu yönetebilirsiniz. Tamam uzatma hadi sana , bana ne olacak kısmına geçelim dediğinizi ve merakla beklediğinizi biliyorum.

Öncesinde azıcık diyeceklerim var ...

2020 ve 2021 yılının farkı nedir?

2020 ve 2021 yılları, yaşam trendlerindeki köklü değişikliklerin bir göstergesi, damga vuracak yıllardan. Hayat değişecek ve değişiklikler farklı alanlarda hissedilecek demiştim çok önceleri ya hani, gördük hayat değişti. 2020 yılını Satürn kendi Oğlak burcunda girecekti ve Jüpiter 2020'de Yay burcundan geçerken, ardından 2021'de Oğlak burcunda ve Satürn ile kavuşacak. Jüpiter ve Satürn'ün 20 yılda bir birleşimi bu 2 yılın alamet-i harikası olacak ve hayatınızda birçok değişimi gerçekleştirecek. Bunun ötesinde, 2020'nin sonlarına doğru Rahu ve Ketu, eksenini değiştirerek Boğa ve Akrep aksına geçecekler.  

Yani 2021 yılında Kamrnaın Lordu Saturn ile diğer büyük patron Jupiter 20 yılda bir yaptıkları kucaklaşmayı yaparken, göksel kader belirleyicileri olan Ay Düğümleri de eksen değiştirecek …

Güneş, yıl başının hemen sonrasında , 13 Ocakta Oğlak burcuna geçecek ve aylık burç geçişleri ile yıllık devinimine devam edecek.

Mars , 2021 başlarında Koç burcunda hareketi ile başlayacak yıla ve yıl boyunca ileri seyrini devam edip , yılı Akrep burcunda bitirecek.

Merkür , hemen yıl başı haftasında , 5 Ocak’ta Oğlak burcunda seyrine başlayacak , rutin Retro ve ileri hareketleri ile yılın son günü Oğlak burcuna geri dönerek seyrini tamamlayacak.

Jupiter yıla Oğlak burcunda giriş yapacak, 4 Nisan’da Retro yapacak ve düz hareketine geçtikten sonra yılı Kova burcunda tamamlayacak.

Venüs2021 seyrine 4 Ocak’taki Yay geçişi ile başlayacak ve sırasıyla tüm burçları gezdikten sonra yılın son günü yeniden yeniden yay burcuna geçecek.

Saturn yıl boyunca Oğlakta kalacak.

Rahu yıl boyunca Boğa’da ve Ketu ise yıl boyunca Akrep burcunda kalacak.

Şimdi önemli kavuşum zamanlarına – gezegen kümelenmelerine bir bakalım :

Ocak 2020 : Oğlak burcunda Jupiter, Saturn , Merkür , Güneş , Venüs kavuşum yaşanacak.

Şubat 2020 : Oğlak burcunda Jupiter, Saturn , Merkür  kavuşum yaşanacak. Kova burcunda ise Venüs, Güneş kavuşumu yaşanacak. Boğa burcunda Mars Rahu kavuşumu yaşanacak.

Mart 2020 :  Boğa burcunda Mars Rahu kavuşumu devam edecek.

Nisan 2020 : Koç burcunda Venüs, Güneş , Merkür kavuşumu yaşanacak.

Mayıs 2020 : Boğa burcunda  Venüs, Rahu , Merkür, Güneş kavuşumu yaşanacak.

Haziran 2020 : İkizler burcunda Venüs, Merkür , Mars kavuşumu yaşanacak.

Temmuz 2020 : Aslan burcunda Venüs , Mars kavuşumu yaşanacak.

Ağustos 2020 : Aslan burcunda Güneş, Mars , Merkür kavuşumu yaşanacak.

Eylül 2020 :  Terazi burcunda Venüs , Merkür kavuşumu yaşanacak.

Ekim 2020 : Akrep burcunda Venüs , Ketu , Merkür kavuşumu yaşanacak.

Kasım 2020 : Akrep burcunda Ketu , Merkür kavuşumu yaşanacak.

Aralık 2020 : Akrep burcunda Ketu , Mars kavuşumu yaşanacak. Yay burcunda Venüs Güneş kavuşumu yaşanacak.

Eeeee, peki sana bana ne olacak ? Lütfen önce ay sonra yükselen burcunuza göre okuyunuz…

Koç Burç 2021 yılında neler yaşayacak ?

Satun yani namı diğer Shani Dev, Koç burcu kişilerinin onuncu evinde yerleşecek. Yıl ortasından sonuna kadar Jüpiter'in geçişi de haritanızın on birinci evinde gerçekleşecek. Ayrıca, gölge gezegen Rahu ikinci evinizde, Ketu ise haritanızın sekizinci evini etkileyecektir. Kızıl gezegen Mars, Lagna'nızı etkinleştirerek başlayacak yıla  ve tüm maddi zevklerin efendisi olan Venüs ise , 2021 yılının ikinci ayında Jüpiter ile onuncu evinizde kavuşmaya girecek ve sonra on birinci evinize girecek.

Sonuç olarak, bir tarafta kariyerinizde arzu ettiğiniz meyveleri alacağınız, diğer tarafta finansal zorluklarla karşılaşmanız gerekebilir. Çalışma alanınızın ilk günlerinde olumsuz sonuçlar alacaksınız. Bununla birlikte, Karma evinizin lordu Satürn yanmış durumda kalacağından, iş arayanların Ocak ortasından Şubat ortasına kadar uyanık kalmaları gerekir. Aksine, iş yapan insanlar için zaman daha iyi olacaktır. Gelirlerine katmak için birçok fırsatla karşılaşacaklar. Ayrıca, yurt dışından para biriktirme konusunda da büyük başarı elde edeceksiniz.

 Vedik Astrolojiye dayalı 2021 analizlerime göre, ebeveynleriniz Satürn'ün onuncu evde ve Mars'ın ilk evdeki etkisinden dolayı sağlıkla ilgili sorunlarla karşılaşacak ve bu da sizin önemli miktarda para harcamanıza sebep olacak.  Özellikle Eylül ve Kasım arasında bir mali krizle karşılaşmanız gerekebilir. Ocak, Mart, Mayıs, Temmuz ve Kasım ayları kendileri için çok uygun olacağından, Şubat, Nisan, Haziran, Ağustos, Eylül ve Aralık ayları temkinli olmak gerekir. Ayrıca bu yıl öğrenciler için negatif sonuçlar getirebilir.

Satürn ve Mars, aile desteğine ulaşmada zorluklarla karşılaşacağınız için aile yaşamında bazı zorluklara yol açabilir. Ancak Eylül'den Kasım'a kadar olan dönem aile hayatı için daha iyi olacaktır. Eğer evliyseniz, Satürn'ün yönü sizin için sorun yaratacak ve bu nedenle sizinle hayat arkadaşınız arasında tartışmalara yol açacaktır.

Çocuklar için 2021 iyi olacak ve Nisan'dan Eylül'e kadar şans onların yanında olacak ve önemli ilerleme kaydetmeyi başaracaklar. Birini seviyorsanız, 2021 Yeni Yılı sizin ve ilişkiniz için çok iyi olacak. Sevgilinizle ilişkiyi ciddi şekilde taçlandırma şansınız yüksek. Sağlık yaşamınız hakkında konuşursak, 2021 yılında koşullar öncesine nazaran iyi kalacaktır. Ancak yorgunluk ve küçük sorunlar devam edecek.

Boğa Burçları 2021 yılında neler yaşayacak ?

Boğa Burçları için, Vedik Astrolojiye göre, Satürn'ün bu yıl boyunca dokuzuncu evinizde kalacak. Bununla birlikte Rahu-Ketu sırasıyla birinci ve yedinci evinizde olacak. Aynı zamanda, kırmızı gezegen Mars da on ikinci evinizde olacak ve 2 Haziran - 6 Eylül arasında geçiş yaparken üçüncü ve dördüncü evinizi etkileyecek.

Jüpiter'in Nisan ayının ilk haftası ile Eylül ortası arasındaki geçişi nedeniyle, dördüncü evinize açı yapacak. Bununla, Venüs'ün geçişi 4 Mayıs'tan 28 Mayıs'a kadar kendi burcunuzda olacak ve bu da Yükseleninizi veya ilk evinizi etkileyecek. Bununla birlikte, Güneş ve Merkür, geçiş sürecinde bu yıl burcunuzun farklı evlerinizi de harekete geçirecek. Bu durum ile kariyerinizde şans desteğini alacaksınız. Atama ve bir terfi alacaksınız.

Tüccarlar ve işadamları da sıkı çalışmalarının tatlı meyvelerine kavuşacaklar. Bununla birlikte, finansal yaşamdaki sonuçlar biraz daha az şanslı olacaktır, çünkü bu dönemde finansal krize girebilirsiniz. Bununla birlikte, arada para biriktirmek için birden fazla şans doğacak ve bu fırsatları kullanmak, mali krizinizin üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır. Gezegen yerleşimleri ve hareketlerinin gösterdiği gibi, öğrenciler için zaman biraz zor olacak.

Yılın başında akademik hayatta iyi sonuçlar elde etmek için daha çok çalışmanız gerekecek, ancak zamanla koşullar değişecek. Bununla öğrenciler yurtdışında eğitim alma fırsatı bulacaklar. Aile hayatındaki mutluluk azalacak, ancak ailede düzenlenen herhangi bir hayırlı olay nedeniyle neşeniz artacak. Ancak evlilik yaşamında hayat arkadaşınızla bazı sorunlar ortaya çıkabilir ve bu da zihinsel stresinizin artmasına neden olur.

Birini seviyorsanız, zaman sizin için iyi akacak. Sevdiklerinizin desteği sayesinde iş yerinizde daha iyi performans gösterebileceksiniz. Zaman sağlık açısından biraz endişe verici olacak çünkü Rahu-Ketu'nun varlığı sağlığınızı etkileyebilir.

İkizler Burçları 2021 yılında neler yaşayacak ?

İkizler Burçları için 2021 yılında onuncu evininizin lordu olan Jüpiter, 2021 yılının ilk ayında sekizinci evinizde yerleşmiş olacak. Bundan sonra da Nisan ayındaki transiti ile dokuzuncu evinizi etkileyecektir. Satürn de bu yıl sekizinci evinizde kalacak. Gölge gezegenler Ketu ve Rahu yıl boyunca sırasıyla altıncı ve on ikinci evinizde bulunacaktır. Kızıl gezegen Mars, 6 Eylül ve 5 Aralık arasında dördüncü ve beşinci evinizi harekete geçirecek. Öte yandan, Güneş ve Merkür yıl başında yedinci evinizden geçerken haritanızın farklı evlerini yıl boyunca aktive edecek.

Bu gezegensel pozisyonlar nedeniyle, kariyerinizde birçok iniş ve çıkışlarla yüzleşmeniz gerekebilir. Bu süre zarfında iş arayanlar, iş arkadaşlarından herhangi bir destek almamaları nedeniyle sıkıntılarla karşılaşacaklar. 2021 yılı işadamları ve tüccarlar için iyi olacak. Ancak herhangi bir büyük işlem yaparken dikkatli olun.

Bu yılın başlangıcı finansal hayat iyi hale gelecek iken, ancak yıl boyunca maddi kayıp ihtimali olduğu için sürekli hayal kırıklığıyla karşılaşacaksınız. Öğrenciler bu yıl ancak sıkı çalışır ise , çabaların ardından başarıya ulaşacaklar. Bu nedenle, öğrenciler çok çalışmalı ve hedeflerine odaklanmalıdır. Yıl boyunca tüm aile üyelerinin desteğini alacaksınız. Eğer evliyseniz, eşinizle aranızda ego çatışmaları olacaktır.

Çocuklarınız için karışık sonuçlar alacaksınız. Eğer aşık iseniz, aşıkların aşk hayatlarında birçok önemli değişiklik görülecek. Sağlıkla ilgili sorunlar yaşanabileceğinden, bu yıl sağlığınıza özel özen gösterin ve yeme alışkanlıklarınızı iyileştirin.

Yengeç Burçları 2021 yılında neler yaşayacak ?

Yengeç Burçları için 2021 yılında kırmızı gezegen Mars yılın başında onuncu evinizde olacak ve bundan sonra, on birinci ve on ikinci evinizden geçecek. Bununla birlikte, adalet sağlayan Satürn, dördüncü evinize açı verirken tüm yıl boyunca yedinci evinizde kalacak. Öte yandan, Rahu ve Ketu da bu yıl sırasıyla beşinci ve on birinci evinizi aktive edecek. Ek olarak, yedinci evinizde Güneş ve Merkür geçişi haritanızın farklı evlerini etkileyecektir.

Bu arada, Venüs'ün geçici durumu da bu yıl burcunuzu derin etkileyecek. Böyle bir durumda, kariyerinizde ivme kazanma fırsatı elde edersiniz, bu da ilerlemenize ve yükselmenize yol açar. İlaveten bu yıl para yatırımı söz konusu olduğunda iş dünyasında yer alanlar için muazzam bir başarı getirecek. Finansal yaşamdaki bazı sorunlar yükselecek olsa da, ancak sıkı çalışmanızla bunları kolayca çözeceksiniz.

Dönem, öğrenciler için iyi ve bu süre zarfında her konuyu hiçbir şüphe veya gecikme olmaksızın başarıyla anlayacaklar. Aile hayatında karışık sonuçlar olacak, buna göre bir yandan ailenin desteğini alacaksınız, diğer yandan bazı kararlarınızda aileniz ile çelişeceksiniz.

Evliler herhangi bir nedenle eşleriyle kavga edebilirler. Bu süre zarfında, hayat arkadaşınızın dini faaliyetlere daha fazla zaman harcadığı görülecektir. Öte yandan, birini seviyorsanız bu yıl ilişkiniz için çok iyi olacak. Sağlıkla ilgili konularda, bazı önlemler almanız tavsiye edilir.

Aslan Burçarı 2021 yılında neler yaşayacak ?

Aslan burçları için 2021 yılında , gölge gezegen Rahu-Ketu bu yıl sırasıyla onuncu ve dördüncü evinizi etkileyecek. Bununla birlikte, Shani Dev de yıl boyunca altıncı evinizde olacak. Başlangıçta Shani Dev, altıncı evinizde Jüpiter ile benzersiz bir ittifak yaratacak. Bu süre zarfında Mars dokuzuncu evinizden geçecek ve şansınızı destekleyecek ve ardından Nisan ve Temmuz arasında on birinci ve on ikinci evlerinize girecek.

Bu süre zarfında –Nisan ve Temmuz 2021, kariyerinizdeki düşmanlardan haberdar olmanız ve aynı zamanda uyanık olmanız gerekecek. Ancak, onlara hükmedecek ve tüm görevleri zamanında tamamlamayı başaracaksınız. Mali hayattaki harcamalar artacak ve bu da büyük bir etki yaratacaktır. Aslanlar için gökyüzü öğrencilerin sınavlarda başarılı olmak için her zamankinden daha çok çalışmaları gerekeceğini gösteriyor. Yurtdışına gitmek isteyen öğrencilerin bu yıl istenen sonuçları elde etmek için daha çok çalışması gerekecek.

Aile hayatı olumsuz olmaya devam edecek ve ailenizde artan strese neden olacaktır. Evliler eşleri tarafından desteklenecek ve profesyonel yaşamlarında daha iyi işler yapabilecekler. Evliler için çocuklarının sağlık problemleri sorunlara neden olabilir. Aşıklar, sevdiklerinin edepsizliğiyle yüzleşmek zorunda kalabilir.

Hala bekarsanız, özel biriyle tanışabilirsiniz. Bu yıl sağlığınız konusunda dikkatli olmanız gerekecek, aksi takdirde böbreklerle ilgili herhangi bir hastalık sorunlara neden olabilir.

Başak Burçları 2021 yılında neler yaşayacak ?

Başak Burçları 2021 yılında Satürn, yıl boyunca burcunuzun beşinci evinizde konumlanacak. Bununla birlikte Mars, yılın başında sekizinci evinizden geçerken dokuzuncu ve onuncu evinizi etkileyecek. Ayrıca Rahu ve Ketu sırasıyla dokuzuncu evde ve üçüncü evde olacak. Guru- Jüpiter beşinci evinizden geçecek ve altıncı evde geçiş yapacak ve sizin üzerinizde büyük bir etki yaratacak.

Böyle bir durumda, kariyerinizde birçok iniş ve çıkışlardan geçmek zorunda kalabilirsiniz. Bu dönemde, çalışanlar iş değişikliği yapabilir. Kendi işini yapanlar için ise işler iyi olacak. Ancak, ortaklık içinde iş yapanların parasal işlemleri yaparken dikkatli olmaları gerekiyor. Gezegenlerin ve nakshatraların birleşmesinden dolayı finansal hayatta sorunlar olabilir, ancak Rahu'nun hayırlı görünümü, hayırlı sonuçlar verirken para kazanmak için birçok fırsat doğuracaktır.

Öğrenciler akademik yaşamlarında daha çok çalışmak zorunda kalacaklar. Aile üyelerinin işbirliği yapmaması ailevi stres ve gerginliklere yol açacaktır. Evliler , eşlerinin yardımıyla fayda sağlarken, çocukları olanların çocuklarının sağlık sorunları ile ilgilenmesi gerekecek.

Hala bekarsanız, bu sizin için iyi bir zaman. Aşık olanların hayatlarında birçok büyük değişiklik yapması muhtemeldir. Bu yıl sağlık açısından güzel geçecek. Cesaretiniz ve gücünüzdeki artış nedeniyle sağlıkla ilgili sorunlar yaşamayacaksınız.

Terazi Burçları 2021 yılında neler yaşayacak ?

Terazi Burçları için gölge gezegenler Rahu ve Ketu'nun bu yıl sekizinci ve ikinci evde olacak.  Bununla birlikte, Shani Dev, onuncu evinizde bakarken yıl boyunca dördüncü evinizde de yerleşmiş olacak.  Mars başlangıçta yedinci evinizde olacak ve geçiş halindeyken ise en çok sekizinci, dokuzuncu ve onuncu evinizi etkileyecek.

Bununla birlikte, Venüs, Jüpiter, Güneş ve Merkür geçişi de bu yıl burcunuzun farklı evlerinde gerçekleşecek ve kariyeriniz olumlu sonuçlar doğuracak. İlerleme kaydedeceksiniz ve kendi işini yapanlar gizli bir kaynaktan parasal faydalar elde edecek. Yıl içinde paranızı dini işlere harcarken görülebileceğinizden, mali hayatta zenginlik elde edileceksiniz.

Yıl ortası öğrenciler için elverişli olacak. Bu süre zarfında öğrenciler en iyi performanslarını sergilemede başarılı olacaklar. Aile hayatında bir sebepten dolayı evden uzaklaşmanız gerekebilir. Bu durumda aile üyelerinizi özleyeceksiniz. Evliyseniz, hayat arkadaşınızla aranızdaki sevgi eksikliği sizi rahatsız etmeye devam edecek. Çocuklar için bu yıl iyi olacak. Siz ve hayat arkadaşınız çocuğunuzun iyileştirilmesi için büyük bir karar vereceksiniz.

Aşıksanız , bekarsanız ve birini gerçekten seviyorsanız, bu yıl sizin için iyi olacak. Sevgiliniz ile hayatınızı birleştirebilirsiniz. Bununla birlikte, sağlık açısından özel dikkat göstermelisiniz, aksi takdirde Rahu ve Ketu gezegenlerinin görünümü bazı büyük hastalıklara neden olabilir.

Akrep Burçları 2021 yılında neler yaşayacak ?

Akrep Burçları için 2021 yılında Satürn, yıl boyunca üçüncü evinizde olacak. Ayrıca Rahu-Ketu, sırasıyla yedinci ve birinci evinizi tüm yıl boyunca etkileyecektir. Bununla birlikte, 2021 yılında Mars, Venüs, Merkür, Jüpiter ve Güneş'in de hayatınızın çeşitli diğer yönlerini farklı şekillerde etkilediği görülecek.

Bu nedenle, kariyer açısından birçok zorlukla yüzleşmeniz gerekebilir. Bu süre zarfında işyerinizde daha çok çalışmanız gerekecek. Ayrıca, kendi işini yapanlar ticari bir geziden yararlanacak. Mali durumunuz iyi kalacak, ancak harcamalarınızdaki ani artış nedeniyle sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz.

Sınavlara hazırlanan öğrenciler iyi sonuçlar alacak. Bu nedenle, özveri ile sıkı çalışmaya devam edin.

Bu yıl aile hayatında mutluluğa kavuşacaksınız. Aynı zamanda evliler, eşleri ile güçlü bir muhalefet içine düşebilirler. Çocuklarınız ise bu yıl mutlu olacak ve hayatlarında ilerleme kaydedecekler ve çocuklarınız ile sevgi alış verişiniz gelişecek. Aşıkların birbirlerine daha fazla güvenmesi gerekecek, aksi takdirde bir ayrılık olması muhtemel. Bu yıl sağlığınız hakkında konuşursak eğer, sağlığınız tehdit altında olabilir.

Yay Burçları  2021 yılında neler yaşayacak ?

Yay Burçları için 2021 yılında Vedik Astroloji'ye göre Satürn ikinci evinizde oturup dördüncü evinize açı yapacak. Bununla birlikte, gölge gezegen Ketu on ikinci evinizi ve Rahu ise altıncı evinizi etkileyecek. Başlangıçta Jüpiter, haritanızın ikinci evindeyken Satürn ile de bir ittifak oluşturacak. Mars beşinci ve altıncı evden geçecek ve Nisan ayı boyunca yedinci evde transit geçecek.

Böyle bir durumda tüm bu ana gezegenlerin konumu gereği meslektaşlarınızın yardımıyla kariyerinizde olumlu sonuçlar elde edersiniz. Bu yıl gökyüzü, iş kurmaya niyetliler veya kendi işini yapanlar için yararlı olduğunu kanıtlıyor, çünkü iş dünyasında büyük başarılar elde edecekler ve bu da finansal konumlarını güçlendirecek. Öğrenciler bu yıl eğitimde başarı elde edecekler.

Hatta talep eden öğrenciler yurtdışında eğitim görme fırsatı yakalayabilecek. Ailede mutluluk artacak ve küçük kardeşlerin sizi desteklediği görülecektir. Eşlerin sağlık durumunun kötü olması nedeniyle, evli  kişiler hayatlarında büyük stres yaşayacaklar. Ama bu yıl çocuklarınıza karşı daha tetikte görüneceksiniz.

2021 yılı sevenler için çok duygusal geçecek, hatta sevgilinizle romantik bir yolculuğa çıkma fırsatı bulacaksınız. Ancak, sağlığınızla ilgili sonuçlar beklendiği gibi olmayacaktır, bu nedenle kendinizi ateş gibi küçük sağlık sorunlarından korumanız sizin için önemli hale gelecek .

Oğlak Burçları 2021 yılında neler yaşayacak ?

Oğlak Burçlarında 2021 yılında Vedik Satürn bu yıl boyunca yükselen burcunuzda olacak. Ayrıca Jüpiter yılın başında haritanızda olacak ve sonra Satürn ile kavuşacak ve sonra ikinci evinize geçecek. Rahu beşinci evinizde ve Ketu on birinci evinizde geçiş yapacak. Bu yıl Mars, dördüncü evinizden geçerken farklı evlerinize etki edecek. Ocak ayının sonunda, Venüs kendi burcunuzda da yer alacak.

Bu gezegensel yerleşim sayesinde, kariyerinizde bu yıl sarf ettiğiniz çaba ve sıkı çalışmaya göre iyi sonuçlar alacaksınız. Bu yıl tüccarlar ve işadamları için de hayırlı olacak. Mali yaşamınızın ilk birkaç ayında ortaya çıkan sorunlar olacak, ancak daha sonra sorunsuz gelir akışı mali krizinize son verecektir. Öğrenciler iyi sonuçlar alacak ve başarılı olacaklar.

2021 yılı annenizin sağlık sorunları yaşayacağını gösteriyor. Bu süre zarfında aile içinde bir mutluluk eksikliği görülecektir. Evli olanlar hakkında konuşursak, evlilik hayatlarında bir donukluk ve monotonluk hissedeceklerdir. Ancak, daha sonra hayat arkadaşınızla bir seyahate çıkma fırsatınız olacak, işler düzelecek. Aşıklar muhtemelen bu yıl beklenmedik hediyeler alacak. Ayrıca sağlık açısından da bu yıl sizin için iyi geçecek.

Kova Burçları 2021 yılında neler yaşayacak ?

Kova Burçlarının haritalarında 2021 yılında Satürn yıl boyunca on ikinci evinde konumlanacak. Bununla birlikte Guru Jüpiter de Nisan ayına kadar on birinci evinizde kalacak ve on ikinci evinizde geçiş yaparken Satürn ile birleşecek. Rahu dördüncü evinizi ve onuncu eviniz Ketu'yu etkileyecek. Venüs gezegeni, 2021 yılının başında burcunuzun on birinci evinde kalacak, bu nedenle dilekleriniz yerine getirilecek.

Böyle bir durumda yıl boyunca bu ana gezegenlerin etkisine göre meyve alacaksınız. Bu yıl kariyeriniz için pek iyi geçmeyecek. Özellikle yılın ortasından sonraki zaman, sizin için son derece zolayıcı olacaktır. Yıllık analizlere göre kendi işini yapanlar işleri ile ilgili bir yolculuğa çıkma fırsatına sahip olacaklar. Kısa bir süre mali kriz yaşanabilir , kontrollü olmakta fayda var.

Zaman, öğrenciler için elverişli ve çalışmalarının meyvelerini alacaklar. Gezegensel geçişler ve işinizle çok meşgul olmanız nedeniyle, aile üyeleriniz sevgi ve yakınlık eksikliği hissedebilir. Evli iseniz, eşinizden destek göreceksiniz. Bu yıl çocuklarınız için de olumlu görünüyor. Birini seviyorsanız, sevgilinizin size romantik bir şekilde davrandığını göreceksiniz. Ancak, bu yıl sağlık biraz zayıf kalabilir. Böyle bir durumda gazlı ve asitli yiyecekler soruna neden olabilirken, eklem ağrısı, soğuk algınlığı vb. sıkıntılardan kendinizi korumalısınız.

Balık Burçları 2021 yılında neler yaşayacak ?

Balık Burçları için 2021 yılında Satürn, on birinci evinizde bulunacak ve beşinci evinize açı verecek. Bununla birlikte, Mars yılın başında ikinci evinizde olacak ve ardından üçüncü ve dördüncü evinize geçecek. Aynı zamanda, Jüpiter haritanızın on birinci evinde konumlanacak ve tıpkı Satürn gibi beşinci eve açı yapacak. Gölge gezegen Rahu üçüncü evinizi etkinleştirirken Ketu dokuzuncu evinizi etkinleştirecek. Böyle bir durumda, kariyerde iyi meyveler alacaksınız.

Kariyer grafiğiniz şu anda ivme kazanıyor gibi görünecek. Ayrıca, işadamları işlerini büyütme şansı elde edecekler. Finansal hayatta para kazanmak için birçok fırsatla karşılaşacaksınız, ancak bununla birlikte harcamalarınız da artacak. Bu yıl öğrenciler konularını anlamada zorluklarla karşılaşabilirler.

2021 astroloji tahminlerine göre, aile hayatınız güzel olacak. Atalara ait herhangi bir mülkünüzden yararlanacaksınız. Evliler eşleriyle daha iyi bir ilişki kuracak, sevgi ve yakınlık duygusu artacaktır. Çocuklarınız da çalışmalarında daha iyi performans gösterme fırsatı bulacaklar. Birine aşıksan bu sene sevgilinle büyük bir karar verebilirsin. Sevgilinle evlenme şansın yüksek. Bu yıl özellikle sağlığınız için iyi olacak.

Mutluluklar dilerim

Gülşen


Hadi Paylaş

Kimin Kaleminden:

UYARI:Gulsen Kayikci içeriğinin ticari amaçlarla yetkisiz kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz paylaşım ve çoğaltım işlemleri telif hakkı ihlali nedeni ile yasal işleme tabi tutulacaktır . Ancak, sosyal medya veya başka paylaşım platformlarında kaynak bağlantısı ile paylaşılabilir.

0 facebook-blogger: